Heffalump mamma Skrevet 31. januar 2010 #1 Skrevet 31. januar 2010 Er bittelitt bekymret. Har denne helgen plutselig blitt mindre bevegelser. Kjenner noe mange ganger til dagen, men ikke like godt og sparka er liksom seigere på en måte. Eller vet ikke hvordan jeg skal forklare, men det kjennes ut som om armer og bein bare glir forsiktig rundt om der inne. Andre som merker forandring som er ca 35 uker?
Liten gutt i magen<3 Skrevet 31. januar 2010 #2 Skrevet 31. januar 2010 Jeg er også i uke 35 og har kjennet mindre bevegelse de siste dagene.Men er andre gangs og husker det var sånn sist gang også.Var hos legen på fredag og da hadde hode festet seg så er ganske sikker på at det er derfor det blir mindre aktivitet,men litt skal det være.
ღMadame_mim ღ Skrevet 31. januar 2010 #3 Skrevet 31. januar 2010 Jeg kjenner meg godt igjen i den beskrivelsen der. Noen ganger når jeg ikke har kjent noen bevegelser på lenge opplever jeg at jeg faktisk kan se på magen og da ser jeg den bølger selv om jeg ikke kan kjenne noe!! Mange av bevegelsene har blitt kjemperolige og sakte og dersom hun da ikke spenner ifra mot magen min så kjenner jeg det ikke! Jeg har morkaken ligge oppe og ligger litt framme øverst så jordmor mente det kunne være den som demper for følelsen helt øverst oppe i magen. Synes egentlig det er ok jeg da, så lenge jeg kjenner så mange bevegelser om dagen som jeg skal i tillegg til at jeg vet hun beveger seg mer enn det. Vil heller ha dette enn å føle at ribbeina brekker som enkelte er plaget med. Jeg har enda ikke hatt ett eneste grusomt spark, bare ubehagelige! Jeg er forresten 36+1 i dag :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå