Gjest Skrevet 26. januar 2010 #1 Skrevet 26. januar 2010 Nå har jeg ryddet inn det som er av verdi og ryddet ut søppel & skit i håp om at stormen kan flytte dem til et bedre hjem i nabokommunen. Så nå er jeg klar og stormen må bare komme!
Gjest Skrevet 26. januar 2010 #2 Skrevet 26. januar 2010 Det hadde jeg ikke tenkt på. Jeg har bare ryddet INN. Hmm.....Smart. Da må vi bare sørge for at stormen ikke flytter mitt søppel til deg, og ditt søppel til meg:-))
Gjest Skrevet 26. januar 2010 #3 Skrevet 26. januar 2010 Tenke vi flytte alt til Skånland:) hehe! Egentlig så tror jeg ikke det blir så ille her, men det er lurt å være litt på den sikre siden likevel
Gjest Skrevet 26. januar 2010 #4 Skrevet 26. januar 2010 Men om det kom hit, så kan det jo tenkes du hadde noe jeg hadde bruk for hehe. Den enes skrap, den andres mat:-)) Men skånland høres bra ut. Siste stormen som var her i høst, da hadde vi hele huset innpakket i presenning, fordi vi holdt på å bytte panel på huset, så isolasjonen var bar. Da måtte vi ut midt på natta og knyte fast det som hadde løsnet. Naboene hatet sikket lyden av den flagrende presenningen. Den var ganske overdøvende den lyden. Nå kan vi heldigvis slappe av og la stormen komme.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå