Anonym bruker Skrevet 25. januar 2010 #2 Skrevet 25. januar 2010 Ja, det er mange av dem... Hva slags måltid er du ute etter?
Anonym bruker Skrevet 25. januar 2010 #3 Skrevet 25. januar 2010 Jeg bare elsker maten på Phileas Fogg. Der er det litt forskjellige priser også. Nyyydelig mat!! :-) Ellers er det en asiatisk restaurant bak kinoen som jeg er litt usikker på navnet på. Der har de verdens beste asiatisk mat og anbefales på det sterkeste...:-) Ikke særlig dyrt heller.
Anonym bruker Skrevet 25. januar 2010 #4 Skrevet 25. januar 2010 Jeg er uenig i både Phileas Fogg og den "asiatiske" -hvis det er Moon House du mener. De har god pepperbiff, men ellers standard kinamat. Du får god thaimat på Naree Thai ved Oljemuseet, men den er kanskje mer autentisk på Thai Cuisine i Kirkegaten. India Tandoori har veldig god mat, og det har også Akropolis (gresk).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå