Lillesnuppis Skrevet 25. januar 2010 #1 Skrevet 25. januar 2010 http://www.vg.no/nyheter/innenriks/artikkel.php?artid=583610
Tante Blås Squaw Skrevet 25. januar 2010 #2 Skrevet 25. januar 2010 Hva slags idiot skyter inn i hjemmet til folk?!
Anonym bruker Skrevet 25. januar 2010 #3 Skrevet 25. januar 2010 Ja det kan du si. Er vel noen som trodde dem skulle klare å skyte han. Stå nede på bakken å skyte opp i 5 etg. Værste er at det alltid er uskyldige det går utover. Er jo ikke særlig populær han Mulla'n
Tante Blås Squaw Skrevet 25. januar 2010 #4 Skrevet 25. januar 2010 Uansett hva folk syns om Krekar - han er et medmenneske! Man skyter ikke folk!
Anonym bruker Skrevet 25. januar 2010 #5 Skrevet 25. januar 2010 Kan jo være at svigersønnen til Kreakar kanskje ikke har rent mel i posen. Og nå skal det brukes for alt det er verdt, slik at Kreakar kan få bli boende i Norge, med politibeskyttelse døgnet rundt til sånn ca. 10 000,- pr døgn. Fint..... Sett i mine øyne kan han bare sendes hjem, mye tryggere i terrorgruppa enn her.
Anonym bruker Skrevet 25. januar 2010 #6 Skrevet 25. januar 2010 Jeg tenkte det samme som deg, 09:25. Evt kan det være at dette er iscenesatt av familien selv, med den hensikt du beskriver.
Anonym bruker Skrevet 25. januar 2010 #7 Skrevet 25. januar 2010 Er det sagt med 100 % sikkerhet at det var Krekar de var ute etter eller? Kan ikke si jeg er overassket da, det måtte jo skje noe en dag. Kjenner egentlig at han begynner å irritere meg nå... Send han hjem! Å til deg ; "han er et medmenneske"... greit nok,er enig i at man ikke skal skyte noen. MEN hvor mange liv har han tatt? For ikke snakke om alle de her inne som reise bust ved ordet overgangsstønad... Hva tenker dere om alle skattepengene som går til han, en som man har fått bevist gang på gang at er en terrorist?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå