nicless Skrevet 24. januar 2010 #1 Skrevet 24. januar 2010 Sikkert "tusen" andre debatter her inne ang dette men. Nå sies det at gutter har hjerteslag under 140 og jenter over 140.Eller noe sånt? Nå har dette stemt hos oss.Jenta var hadde omtrent 150-160.Og gutten under 140. Denne gangen er ligger babyes hjerteslag på 150 eller over..Men vi vet ikke om det er gutt eller jente enda.Vi skal på UL i morgen men vet ikke om vi skal spørre :-) Nå er det jo sånn at hvis banet sover har h*n hvilepuls.Og da blir jo pulsen lavere.Og derfor vise feil sånn sett..Så en må nesten se over lengre tid ? Ikke vet jeg.Hvordan var det med deres barn?Stemte dette med hjerteslagene? :-) (Må bare tilføye at vi ønsker oss ikke noe spes kjønn.Ikke derfor jeg spør.Synes det bare er morro å høre med dere ;-) )
Høygravid guttemage <3 Skrevet 24. januar 2010 #2 Skrevet 24. januar 2010 jeg har gutt i magen, og de gangen jeg har blitt målt så har det ligget på: 1.gang 146 2.gang 150 3.gang 152 4.gang 156 så veit ikke helt om det stemmer med at jenter har over 140 og gutter under
nicless Skrevet 24. januar 2010 Forfatter #3 Skrevet 24. januar 2010 Aner ikke jeg heller.Men legen sa noe om at hvis barnet er veldig aktiv så kommer pulsen opp,og når det sover går den ned.Og det er veldig vanskelig å måle sånt.(Man vet jo engentlig ikke.Vi som bærer dem vet jo skjelden også hehe).Men det skal være sånn at guttene skal ha lavere..Men..Å måle det da?..Hummm..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå