Anonym bruker Skrevet 24. januar 2010 #1 Skrevet 24. januar 2010 når hadde dere sex i forhold til EL??
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2010 #2 Skrevet 24. januar 2010 Tja... Hadde en av de 5 første dagene etter mens siste dag. Vil vel si FØR EL det da:-) Har 2 jenter og venter den 3. jenta nå.
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2010 #3 Skrevet 24. januar 2010 Har to jenter, og den første ble til etter eggeløsning. Fikk helt sjokk da jeg var gravid, mannen hadde jo vært bortreist ved el så jeg trodde sjansen var gått fra oss den måneden. Andre var ikke planlagt og ble til selv om mannen ikke hadde hatt utløsning inne i meg, var bare en dyktig svømmer i "smøringen" fra mannens penis som fant veien helt frem
Ugl@ Skrevet 24. januar 2010 #4 Skrevet 24. januar 2010 Det vet jeg ærlig talt ikke. Jeg hadde egentlig Nuvaring da jeg ble gravid med nr 2, men jeg pleide vanligvis å hoppe over å bytte ring, så da jeg tok ut ringen hadde jeg en veldig kort mens på 2 dager, var nyforelska og vips så hadde det gått 4 dager etter ringen skulle settes inn, hadde da en felling på at jeg bare skulle la det være og så venta vi, tok test 2uker senere og vips, der var det jaggu graviditet. Sex måtte jeg ha had temmerlig på eggløsningen da siden det var den 3 dagen etter ringen skulle være satt inn. Med nr 3 så aner jeg heller ikke helt sikkert, men jeg tror vi hadde sex tidlig på natta, og eggløsningen var tidlig på morgenen siden jeg hadde noe murring på ene sida i underlivet da. Var veldig oppmerksom siden jeg amma enda litt og vi venta på mensen siden vi skulle prøve på ny baby da, trodde da at mensen var påvei, men den kom jo ikke så da jeg testa så viste det seg at jeg var gravid. Jente da også.
Simply Skrevet 24. januar 2010 #6 Skrevet 24. januar 2010 Den mnd. trodde jeg ikke at jeg skulle bli gravid. Hadde sex rett etter mens og rett før neste mens. Sambo var bortreist i et par uker den mnd. Fikk et stort sjokk da det viste seg at jeg var gravid, og det var jente. Da vi lagde gutten hadde vi sex hver eneste dag den mnd.
♂ +♀=♂+ ♂+ ♀ Skrevet 24. januar 2010 #7 Skrevet 24. januar 2010 Har absolutt ingen anelse! Hun ble til i perioden hvor jeg fullammet minstegutten min og enda ikke hadde fått mensen igjen etter fødselen. ;-)
_Løvemamma_ Skrevet 24. januar 2010 #8 Skrevet 24. januar 2010 Det vet jeg ikke. Men leste et sted at jente-sædseller er tregere enn gutte-sædseller, samtidig som de overlever lenger. Derfor var vist sjansen for å få jente større om man har sex rett før eggløsning, da de fleste gutt-sædcellene vil ha dødd innen eggløsningen, mens jente-sædcellene fremdeles er friske og raske.
Gjest Skrevet 24. januar 2010 #10 Skrevet 24. januar 2010 Har dere sex kun en gang i mnd, dere som vet dette...?
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2010 #11 Skrevet 24. januar 2010 Samme dag som den digitale el-testen viste positivt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå