Småsporvinj gjeng på tryne Skrevet 23. januar 2010 #1 Skrevet 23. januar 2010 Jeg er-så-lei av å skrive oppgave. Det vil ingen ende ta. Den ene oppgaven avløses av den andre. Og så er de føkkings klin like alle samen. "refleksjonsoppgave= reflekter over praksiserfaring og bruk pensum" Jeg er så lei av å gnure om hvorof jeg valgte ditten og hvorfor jeg valgte datten, og kanskje jeg skulle valgt noe annet, og kanskje griser flyr i helvete dersom jeg tar temaarbeid i stedet for prosjektarbeid" Jeg klør i fingene etter å skrive. "jeg valgte å føkkings la elevene jobbe med oppgaver fordi; DERFOR" greit at man bør lære seg og tenke over mål og mening med undervisning. Men ærlig talt, hvor reflektert er det mulig at et menneske skal være?
Gjest sug lut Skrevet 23. januar 2010 #2 Skrevet 23. januar 2010 Du kan jo greit vafle dem sammen i hvert fall, siden det er bortimot ett fett hva du sier innafor et gitt repertoar. Blir som å spille floskelbingo på møter, omtrent.
blond Skrevet 24. januar 2010 #3 Skrevet 24. januar 2010 Henvis til dine tidligere innleveringer, da blir oppgaven fort gjort!
Småsporvinj gjeng på tryne Skrevet 24. januar 2010 Forfatter #4 Skrevet 24. januar 2010 hehe, genialt;)
Gjest sug lut Skrevet 24. januar 2010 #5 Skrevet 24. januar 2010 Det var faktisk smart - kanskje du til og med kan levere samme hver gang, bare endre navn på faget?
Gjest sug lut Skrevet 24. januar 2010 #7 Skrevet 24. januar 2010 --- for da forsvinner enhver ide om at du er smart, ja. Man får opprettholde de illusjoner man har.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå