Gå til innhold

Fikk meg visst en urinveisinfeksjon helt på tampen..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Uten å kjenne noe til det. Noen som vet evt. negative ting ved en antibiotikakur nå? Må jo ta den da, men likevel. Er ikke så heldig at dette kan sette i gang vel? :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

da er vi to fikk meg enda en pencilin kur nr 3 denne mnd faktisk. men bare min andre uvi da. skikkelig festlig altså.

spurte legen om det var noe problem mtp fødselen å kuren men det skulle visst ikke være noe problem. jeg er ferdig med kuren i morra siden de setter meg mest sansynlig i gang på tirsdag om ikke det har skjedd noe til da. var bare en mild uvi jeg hadde da.

Skrevet

Hvordan oppdager dere uvi?

Skrevet

urinprøven man leverer hos legen og jm skal sjekkes for uvi.

Skrevet

 

Bare tenkte å si at med antibiotikakur følger ofte en soppinfeksjon der nede, så kanskje lurt å være ekstra nøye med "vasken" og evt bruke Canesten eller andre probiotikaprodukter sammen med antibiotikakuren!

Bare et tips, altså:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...