♥tosmåtroll♥ Skrevet 22. januar 2010 #1 Skrevet 22. januar 2010 Ok...har vel litt vogndilla, men er liksom ikke helt fornøyd med vogna jeg har, og vurderer å kjøpe en ny sportsvogn!! Har nå Emmaljunga Cangaroo...veldig god vogn, og superlett, men er litt missfornøyd med dekkene...litt harde liksom! (har en bugaboo som shoppingvogn da...hihi) Tenker litt på å kjøpe brukt tfk? Hva har dere og hva er negativt og hva er posetivt??
lissiliz❤tassen❤lillesøster Skrevet 22. januar 2010 #2 Skrevet 22. januar 2010 Vi har Emmaljunga City Cross. Har ikke noe negativt å si om den. Liker den kjempe godt. Lett å trille, god sportsdel når den tiden kommer, god plass under, til meg som liker å handle litt for mye.hehe
magica og lille tryll ♡ Skrevet 23. januar 2010 #3 Skrevet 23. januar 2010 Vi har også City Cross, og er fornøyd med den. Kjempelett og trille, tilogmed nå når det er mye snø og dårlig brøyta kommer vi fram overalt. En skikkelig off-roader hehe ;o) Det som er dumt med den er: -handlekurven er for lav, den skraper nedi når man går over fortauskanter/brøytekanter ol, dessuten er den i stoff, så blir utrolig møkkete -jeg syns stoffet på kalesjen til sportsdelen er litt slaskete, må liksom stadig vekk dandere den -når det blåser veldig så kan det trekke inn på sidene av sportsdelen, er liksom et mellomrom mellom liggedel og sidene på sportsdelen -baggen var litt liten for mi lange tulla :oP Ellers er vogna lett og håndtere og veldig brukervennlig. Liker at sportsdelen kan snus begge veier. Liker å ha snuppa mot meg nå som hun er litt liten. Er det ikke tfk tro som man må ha babyen fra seg? Ellers er jo det en kjempefin tre-hjuling altså!
♥tosmåtroll♥ Skrevet 23. januar 2010 Forfatter #4 Skrevet 23. januar 2010 Jo, men lillegutt er vandt med å sitte fremover nå, og synes det har gått greit...så tenker ikke så mye på det igrunnen! Hmmm...tenkte at jeg var litt ferdig med emmaljungavogner, men kansje jeg må teste City Cross'en?
Lykke2009 Skrevet 23. januar 2010 #5 Skrevet 23. januar 2010 TFK joggster twist.. =) Og er SUPERfornøyd!! Var veldig i tvil en stund på grunn av at sportsdelen ikke kan snues, men etter en gjennomgang av tre-hjulinger som er på markedet har jeg funnet ut at jeg får aldri en så god vogn som TFK'en så har slått meg veldig til ro med den! Jeg anbefaler den LETT!! positivt: *lang bag (82 cm) *god og lun *liten når den blir slått sammen *håndbrems m/ skivebremser *lett *god å trille, lett å håndtere *så stabil som en 3-hjuling kan være *å låse forhjulet gjøres i en håndvending *stor kurv under *+++ ;o) negativt: *kan ikke snu sportsdelen *kan ikke snu håndbremsen
juli3 Skrevet 23. januar 2010 #6 Skrevet 23. januar 2010 vi har teutonia spirit s3, trehjuling. er sånn passe fornøyd. jeg valgte den fordi jeg kunne ha lillegutt mot meg når han kom i sportsdel. jeg har lyst på OTH sin trehjuling. noen som har den?? fordeler med teutonia s3: -kan ha sportdelen begge veier -ikke luftdekk, så man slipper å punktere -låsbart forhjul .håndbrems ulemper: - bagen ble fort for liten (fashion bag) - vanskelig å få inn varer under vognen, og det ble vanskeligere etter jeg fikk på sportsdelen - litt små dekk. tungt i slapsesnøen som er nå! -den er faktisk litt ustø!!
♥tosmåtroll♥ Skrevet 24. januar 2010 Forfatter #7 Skrevet 24. januar 2010 Har også sett på den (oth) så det står mellom den og tfk nå tror jeg...men så så jeg denne city elite som det er salg på barnas hus...hmmm
♥tosmåtroll♥ Skrevet 25. januar 2010 Forfatter #8 Skrevet 25. januar 2010 Det ble en mountain buggy Kjempe fornøyd, fikk den for 4799,- yohooo
RoLuc Skrevet 26. januar 2010 #10 Skrevet 26. januar 2010 har emmaljunga duo edge. Er sånn passe fornøyd. Den er svææær, og tung, men kjempe stabil og god å trille. Den velter ikke om du selv prøver Fordeler: Stabil, Stor bag (selv om min "lille" gutt nå fyller den ut. Lett å trille, kan snu håndtaket lett om det blåser i feil retning e.l. god sportsdel og skyggen er det "skjørt" på. Fiiin farge Bagen har vært helt fantastisk! Det er gynge funskjon på den,så vi har brukt den til ekstra vugge i stuen, eller hatt den som seng når vi har vært på tur osv. helt supert me myggnettig i skyggen som holder seg skikkelig godt på plass. Fint med ekstra lufting foran på skyggen Ulemper: Jeg hadde ikke lagt merke til at soveromsdøren til lillegutt var en mindre størrelse enn vanlig, og vi får dermed ikke vognen inn :-/ kjiiipt altså den er litt for stor. Tung og ta med seg i bilen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå