Gå til innhold

Er katten din mye inne nå om vinteren?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vår katt er inne nesten hele tiden nå som det er så masse snø og ganske kaldt ute. Den er ute kanskje max en time om dagen. Inne hele natta er den også. Gjør meg egentlig ingenting det, men den mister vel vinterpelsen sin av dette?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja våres er mye inne nå, men jeg tror ikke han har mistet vinterpelsen sin...

Skrevet

Jepp, dem har knapt vært uten 1 time tilsammen på 3 mnd nå. Så ille at jeg faktisk måtte dra og få klippet klørne på dem pga dem klarer ikke slite dem nok bak når dem bare er inne.... Så mine 2 har knapt vinterpels i det hele tatt :-)

Skrevet

Nemi og Narnia - jentepuser som snart er 7 år - er altfor late til å gidde å gå ut noe særlig så lenge snøen ligger. De trives best i sofaen og i sengene våre.

 

Men vinterpelsen er tjukk og fin :o)

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Minstepusen på 9 mnd blir slipt ut fra kjøkkenet oppe, og befinner seg på utgangsdøra etter nøyaktig 5 minutter...

Storepusen som snart er 2 år er ute mye mer, men han går ut når vi reiser på jobb, og venter ved døra når vi kommer hjem :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...