Gå til innhold

MODERATOR SER DEG


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og politiet følger heldigvis med på alt som spretter opp her inne som har med narkotika.

Håper dere blir tatt, så barna får det godt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spesielt det der med den derre moderatorn. Sjelden fyr han.

Skrevet

Gud ser DEG,hi. Husk det!!!

 

Ro deg litt da, ta en tjall da vel.

Skrevet

Ja, dette er jo et forum med overaktiv moderator......

 

 

Da håper jeg inderlig hu med barnefar som båder bruker og selger får litt hjelp!

Skrevet

Tar en yjall selv, jeg: Tjallalaaaaaaaa

Skrevet

Ja, moderator ser deg her inne... Ved sånn ca hver trendje fullmåne...

Skrevet

Bim og dib gir meg alltid en sånn kriblende følelse av å ha hjemme alenefest.

Skrevet

Hehe... Ja, dette er litt av et sted! Hei, tigerpote, og takk for sist (3.tri)

Skrevet

Heihei:) Takk for sist ja. 4 unger, det er ikke verst det, Bidleba!

Skrevet

Sorry å måtte skuffe deg, HI - politiet leser ikke innlegg på BarniMagen på jakt etter narkotika. De har ikke tid til halvparten av hva de burde gjøre, men bra forsøk på å skremme :-D

Ooooh - pappan min er politi, så han kan putte deg i fengsel!! Hjelp!!

Skrevet

Fikk en ekstra på tampen, etter fødselen som vi hadde nesten på likt. Så det holder nå, ja :)

Alt bra?

Skrevet

Jepp, alt er bra her:) Koser meg med den lille damen min:D Er hobbyalenemor fram til september da. Savner mannen min, men det går for en periode. Han kommer jo hjem innimellom:)

 

Alt vel med deg og dine da?

Skrevet

Jada, alt bra nå som de to små (3 mnd og 5 mnd) sover om natta, vi fikk det til i romjula. Da blei livet lettere, gitt;) Nå sover de fra midnatt til ti omtrent (med ett måltid tidlig på morran), skikkelig deilig!

 

Uff, så kjedelig å være såpass mye alene, du er flink! Jeg hadde besvimt om jeg skulle klart en helg alene, kjenner jeg!

Skrevet

Hæ, hva? 3 mnd og 5mnd? Dette har jeg ikke fått med meg, og nå skjønner jeg ingenting. Eller var det tvillinger der den ene ble født for tidlig?

Skrevet

Nei, jeg hadde en nær venninne som døde i barsel :((( og vi har fått foreldreansvaret for hennes barn. Så etterhvert blir de jo som tvillinger (barnet var tre mnd prematurt) å regne.

Skrevet

Ja, huff, jeg husker du fortalte om venninnen din:( Men det har gått meg hus forbi at dere tok til dere barnet! For en nydelig ting å gjøre! Utrolig tøft gjort. Masse lykke til med alle sammen!

 

Jeg skjønner at du ikke hadde orket en helg alene hehe.. Du har litt flere enn hva jeg har;) Så deilig at de sover så godt begge to da! Det er jo helt utrolig.

 

Vi kan jo snakkes videre inne på småtroll:) Må vel finne seng8988888888888888a kanskje? De tallene var det katta som skrev, i det han skrittet over tastaturet her. Lar de stå jeg;P

Skrevet

Faren din jobber med data.Du lyver.

Skrevet

Moderator? Moderator? Hva betyr egentlig det ordet? Nei, ingen anelse.

 

Hilsen ledelsen på DiB.

Skrevet

Ja,de ttror jeg både moderator og politiet har tid til

 

Å overvåke en babyside med hormonsprengte mødre..:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...