Anonym bruker Skrevet 20. januar 2010 #1 Skrevet 20. januar 2010 Jeg bestilte varer der for to uker siden men har fortsatt ikke fått de...Noen som vet hvor lang leveringstid de har..?
tante grusom master of law Skrevet 20. januar 2010 #2 Skrevet 20. januar 2010 Hvis varen ikke har kommet innen 15 dager kan du etterlyse den hos feelunique. De er ikke de raskeste knivene i skuffen, pleier å ta ca to uker. Men det er billig da:) Strawberrynet.com er mye raskere, rekorden for min del er fire dager. Men de har jo ikke alltid de samme merkene som feelunique.
Gjest Skrevet 20. januar 2010 #3 Skrevet 20. januar 2010 Pleier å ta ca 8-9 dager. Er enig med at Strawberrynet er super raske, men desverre ikke samme utvalg. Pleier å kjøpe ID hos Feelunique & mascara fra Strawberrynet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå