Gå til innhold

Amme-bh igjen...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Måtte sende inn igjen begge jeg har bestilt, altfor små.. fikk mange tips til nettsider, men er ikke alle som det går ann å bestille fra..

 

derfor lurer jeg på om noen vet om fler med store bh-er, som jeg kan bestille fra sofaen :)

 

Må nok ha 80H

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet ikke hvor du har bestilt fra, men bravissimo.co.uk har i hvert fall slike størrelser. Sikkert figleaves.co.uk også.

Skrevet

sjekk med ammehjelpen - de selger i ull og de er gode på en kald dag

Skrevet

http://www.mamma-mia.no/shop/products.asp?MainCat=2

 

http://mor.timarco.no/Product61a751eb-c86f-47a5-9e86-ab13b20618cd.aspx (Denne går bare opp til E, men er såpass elastisk at den passer til stooore str. Jeg brukte 85 J i andre bh'er men klarte meg med E her. Favoritt!)

 

http://momshells.dk/shop/index.php?cPath=50_23&sort=5a&page=1&osCsid=97a6e3f01ff717b89c62b4293f6e0b0a

 

:-)

Skrevet

Forresten: Har en BH fra Change

(gå inn på http://www.change.com/no/kolleksjon/basic/ og klikk deg inn på maternity)

 

Har denne i sort str 80 I-cup. De er litt små i str så regner med denne passer 80H. Jeg kjøpte både en i I- og i J-cup, men har bare brukt den med J-cup fordi den andre var litt for liten. Den er dermed helt ubrukt, og jeg er interessert i å selge den. Koster 429,- ny og vi kan diskutere prisen. Send PM hvis interessert.

 

Har også en lite brukt Abecita Linnea Bh i str 85J som jeg kan selge billig. Synd å kaste.. Men denne passer nok ikke deg HI, da cupene er store og den er litt vid rundt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...