Timothy`s moster med 2 prinser Skrevet 19. januar 2010 #1 Skrevet 19. januar 2010 I morgen er det treff i Lillestrøm kl 1200, Pikene på hjørnet. Selv har jeg termin i april, men mager av alle størrelser er hjertelig velkomne:D Og om du bor i Lillestrøm eller litt unna spiller ingen trille. Håper å se enda fler!
Løvinna30 Skrevet 19. januar 2010 #2 Skrevet 19. januar 2010 jeg bor rett over gata til Pikene på hjørnet. Men sliter med kvalme så kommer meg ikke ut, jeg blir gjerne med på neste treff i Lillestrøm!
Timothy`s moster med 2 prinser Skrevet 19. januar 2010 Forfatter #3 Skrevet 19. januar 2010 Huff, god bedring, håper den avtar snart! Dytter samtidig denne oppover;)
TBmaibaby2010 Skrevet 19. januar 2010 #4 Skrevet 19. januar 2010 Er litt fristet til å henge meg på, men er litt av den beskjedne typen... Skummelt med nye mennesker selv om vi er i samme situasjon... Er det mange som pleier å komme?
Timothy`s moster med 2 prinser Skrevet 19. januar 2010 Forfatter #5 Skrevet 19. januar 2010 Vi har ihvertfall MYE felles å snakke om;) I dette svangerskapet har jeg vært på tre treff ( to dagtreff og et kveldstreff) og det har vært fra tre til fire alle gangene. Da jeg gikk med førstemann og bodde i Oslo var vi mellom tjue og femogtjue, synes det er MYE koseligere når det er et sånt antall at alle får prata litt med alle:) Håper å se deg!
Bellbaby Skrevet 19. januar 2010 #6 Skrevet 19. januar 2010 Åh, det hadde vært koselig å bli med på. Men skal på ultralyd imorgen, må nok prioritere det :-)) Synes det er litt skummelt med bare nye mennesker jeg også, men tvinger meg som oftest uti det. Såå greit å møte folk i samme situasjon, men er litt beskjeden av meg da.. Kos dere!
Kaiat Skrevet 19. januar 2010 #7 Skrevet 19. januar 2010 Høres hyggelig ut å treffe andre i nærheten, er i Lørenskog selv. Men treff på formiddagen funker generelt veldig dårlig for meg pga full jobb. Er treffene alltid midt på dagen?
rufsetufsa10 Skrevet 19. januar 2010 #8 Skrevet 19. januar 2010 Jeg vil veldig gjerne være med, men jeg skal på UL i morgen. Det er tidlig så kan jo være at jeg rekker å komme allikevel... Mulig jeg da er litt UL gira, men det er vel derfor man møtes, for å snakke om svangerskap o.l.. Er det ikke det da?
Timothy`s moster med 2 prinser Skrevet 19. januar 2010 Forfatter #9 Skrevet 19. januar 2010 Jo det er jo derfor vi treffes:) Og fordi det er fint å kjenne noen før man skal ut i permisjon, ha noen å treffe, gå på café etc, også får babyene lekekamerater også Sleng dere på neste gang dere som ikke kan nå da! Hvis trefftidene passer dårlig er det bare å sette opp et treff selv;) Bare bestemme tid og sted. Treffene legges ut på treff-siden for fylket. Det er satt opp et kveldstreff i neste uke, mandag kl 18 på Egon i Lillestrøm. Kanksje vi sees der da? Treff Akershus: http://www.barnimagen.com/forum/messagelist/4824
rufsetufsa10 Skrevet 19. januar 2010 #10 Skrevet 19. januar 2010 Så bra! Da håper jeg at jeg rekker å bli med på treff... Hvordan vet jeg hvem dere er? Er det booket bord eller bare satses det på at vi skjønner hvem som hører til "oss"?
Timothy`s moster med 2 prinser Skrevet 19. januar 2010 Forfatter #11 Skrevet 19. januar 2010 Har ikke booket bord, men om vi bare møtes utenfor først, så er det lettere å finne hverandre. Dessuten har man jo også det "leter etter noen men vet ikke helt hvem de er-blikket" man kan bruke;P
TBmaibaby2010 Skrevet 19. januar 2010 #12 Skrevet 19. januar 2010 det er godt å være flere som er beskjedne og synes det er litt skummelt. Lurer på om jeg kanskje skal henge meg på møtet på Egon på mandag? Har litt tid å bestemme meg da, kom litt brått på meg treffet i morgen. Er det mange som vet de skal være med på mandag da? ...kanskje feil å spørre om det her?
Timothy`s moster med 2 prinser Skrevet 20. januar 2010 Forfatter #13 Skrevet 20. januar 2010 TBjunibaby2010 og dere andre som vil være med på mandag kl 1800 Egon- se denne tråden og skriv dere opp her: http://www.barnimagen.com/forum/thread/141262379 ;D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå