Gå til innhold

Når fikk dere mage med nr 2?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er ca 6 uker på vei nå med nr to. Husker ikke helt når jeg fikk mage sist, men husker at jeg venta veldig på den.. Magen kommer jo fortere når man har vært gravid før, hva er deres erfaring?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

nesten med en gang virket det som men var masse luft selvfølgelig;) hadde tydelig gravidmage fra rundt uke 10-12 denne gangen selv om det ikke var så mye baby å skryte av på den tiden.

Skrevet

Jeg fikk mage rundt uke 12 med nummer 1, og lurte veldig på hvo "galt" det skulle bli med nummer 2, men denne gangen kom den vel i uke 18:o)

Skrevet

Allerde uke 6 her!!!

litt pløs pløs, men så tydelig at jeg var gravid, er uke 24-3 nå:)

Skrevet

Så og si med en gang føles det som, men var nok noen uker uti. Var umulig å holde inne også. Ikke like veltrent som med nr 1 :-)

Skrevet

Med en gang hadde jeg stor mage, så høygravid ut, men var bare oppblåst. Så ble jeg kvalm, gikk ned masse kg, ble tynnere og tynnere, Gikk fra str 40 til 36. Fra uke 13 - 14 til uke 20 så hadde jeg helt flat mage og gikk i åletrange klær og følte meg kjempe sexy=) men så begynte kulen og vokse i uke 21, men den er fortsatt liten.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...