Gå til innhold

longtallsally.com...Noen som har handlet der?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har bestilt et par bukser på salg. For å teste størrelsene....Etter målene deres ligger jeg mellom 14/16 på underkroppen og mellom 10/12 på overkroppen..SÅ er veldig spent..ER ikke alternativ og returnere om det blir feil..Må jo betale toll nesten uansett hva man kjøper (selv om det ikke er dyrt, så blir det fort over 200 kroner for et ok plagg), så meå det returneres som rekommandert, eller annen sporbar form (dyrt til utlandet, fort noen hundrelapper iallefall), og skal man ha ny vare risikerer man å måtte betla tollen IGJEN!!!

 

Skulle ønske de startet opp en butikk i Norge som igejn kunne drive med nettsalg for oss nordmenn..SLika t det ikke ble så stor fallhøyde ved feil størrelse...Mange fine klær, og de er laget for oss høye jenter :o)

 

SÅ nå lurte jeg på om noen her inne har vært på butikkene i England, eller er faste "nettkunder"; eller bare visste noe :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...