Anonym bruker Skrevet 15. januar 2010 #1 Skrevet 15. januar 2010 Er det bare jeg som har vært uheldig, eller er veldig hormonell? Synes alle helsesøstrene jeg har møtt på er helt på tuppa, stressa og legger seg opp i ting de strengt tatt ikke har noe med.. *sukk* ble litt inspirert da jeg leste et annet innlegg her inne idag.
Gjest Sauen og ungene Skrevet 15. januar 2010 #2 Skrevet 15. januar 2010 Min er ihvertfall helt fantastisk! Legger seg ikke oppi noen ting, og har aldri hørt negative kommentarer på noe. En sånn person man kan si alt til... var også superfornøyd med jordmoren min på helsestasjonen.
Anonym bruker Skrevet 15. januar 2010 #3 Skrevet 15. januar 2010 Jeg har vært borti to ulike helsesøstre, og synes begge har vært helt greie. Har ikke følt noe stort behov for å spørre om råd o.l. og de har igrunn respektert det, og har ikke lagt seg oppi min måte å gjøre ting på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå