Gå til innhold

Litt mer mas om Drømmehagen ;o)


Anbefalte innlegg

Skrevet

På Facebook fins det en gruppe for de som vil boikotte NRK fordi Drømmehagen er borte.

 

Er ikke det litt drastisk da?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke like drastisk som at det blir tatt opp på stortinget, det er bare "over the top" Fast iofs så beror ikke det nrk noe for de får pengene sine uansett, gjennom lisensen. Selv ser jeg ikke på nrk i utgangspunkt

 

Skrevet

He he, ingenting forbauser meg lenger. :-D

 

Ja, noen har i alle fall valgt sine saker de brenner for, og det er kanskje like greit at ikke alle brenner for det samme? Noen har viktige saker, mens andre har *hvordan si dette på en pen måte?*, vel - litt mindre viktige saker. ;-)

 

 

Skrevet

Vi må for all del kjempe for at unga skal sitte enda mer foran tv og forsøpler hjernene. Underholdning er ikke læring.

Skrevet

Jeg syns hele diskusjonen om drømmehagen er litt drastisk. Dumt de ikke advarte så foreldrene kunne sluppet skuffelsen ved å si at nå begynner drømmehagen og sette på tven for å finne ut at det kommer noe annet, men hvis barna er helt avhengige, så finns det dvder man kan bruke i stedet for.

Skrevet

takk og pris for at Drømmehagen er over og ut.

dersom barnet er avhengig av programet.. kjøp dvd'en:)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...