♥Cherrypie♥ Skrevet 14. januar 2010 #1 Skrevet 14. januar 2010 Eldste slutta med bleie før hun var 2,5år å hun ble tørr etter to uker å nesten ingen uhell hverken hjemme eller i bhg etterpå men vi sluttet ikke med bleie på natta,tenke å ta dagen først å nå er det over ett halvt år siden hun slutta.. Hva er lurt å gjøre? Ta bort bleia eller vente til den er tørr på morgenen??
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 14. januar 2010 #2 Skrevet 14. januar 2010 Tror nok ikke jeg ville tatt bort bleia om den forsatt er våt om morran.. Går ho på do rett før ho legger seg?
HeLLiNoR med2småprinsesser Skrevet 14. januar 2010 #3 Skrevet 14. januar 2010 vi tok vekk bleia på natta samtidig som de slutta med den på dagen, de første ukene/måndene tok vi de inn å tisset når vi skulle legge oss. dette fungerte veldig greit for begge våre snupper, men er vel veldig individuelt. Så her hadde det ikke noe å si at bleia i utgangspunktet var bløt på mårran Lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå