Mamsen med 2 gutter! Skrevet 14. januar 2010 #1 Skrevet 14. januar 2010 Jeg er sulten hvert 5 minutt nå for tiden! Og det er ikke bare sånn å huff nå er jeg sulten, det er sånn JEG MÅ HA MAT NÅÅÅÅÅÅ!!!!!! Ellers spiser jeg tv kontrollen eller noe! Helt vannvittig sultfølelse Kan dette komme av vitamin/mineral mangel eller er det sånn bittelitt vanlig ihvertfall? Har kjøpt inn sukkererter, gullerøtter og agurk som jeg gomler på hele tiden. Hadde jeg ikke hatt det så hadde jeg spist chips, kjeks, is osv... Finnes det noe som hjelper?
Bea80 & Gullgutten Skrevet 15. januar 2010 #2 Skrevet 15. januar 2010 Spis deg noen skiver eller noe som metter litt når du er sulten Det kommer seg somregel etterhvert, jeg er sulten hver 2-3 timer. Men husker jeg var konstant sulten med førstemann:)
Schuppa og Linemor+junibaby Skrevet 15. januar 2010 #3 Skrevet 15. januar 2010 Hei Melk er bra for å holde blodsukkeret stabilt og minske sult. I tilleg viser forskning (schrødigers katt i går) at man blir mer mett hvis man spiser protein enn karbohydrater= kjøtt, f.eks leverpostei e.l. Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå