Anonym bruker Skrevet 14. januar 2010 #1 Skrevet 14. januar 2010 ...for å få bort skikkelig hovne grine-øyer.. Skal nemlig på jobbintervju, og pga at hunden vår ble overkjørt i går, gren jeg skikkelig mye og det har satt sine VELDIG tydelige spor. Noen som har et tips som funker fort??
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2010 #2 Skrevet 14. januar 2010 Holde en klut med kaldt vann over en stund, og sminke deg i ganske lyse farger for å åpne opp øynene.
Gjest Skrevet 14. januar 2010 #3 Skrevet 14. januar 2010 Leit å høre om hunden din:( Går det bra? Kluter med kaldt vann over øynene for å dempe det hovne og en god concealer for å skjule litt av det røde. Og så kan du, om det passer seg, fortelle hva som har skjedd. Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå