Gå til innhold

Når barna deres (1-2 år) har feber og forkjølelse ...?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

Sover de alene på rommet sitt som normalt - eller gjør dere noe spesielt hvis de er syke? Eks. Ligger dere sammen med de om natten?

 

Tulla vår har vært syk et par dager.. og sover da veldig urolig.

Hun er ikke våken - men lager mye klagelyder o.l.

Sist hun var slik, tok vi henne opp .. men det ble bare skriking og virket ikke særlig lurt...

 

Er så rådvill på hva vi bør/ikke bør gjøre..

 

Takk for eventuelle svar:o)

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, hun sover på eget rom likevel. Nå ligger rommet vårt vegg i vegg, og vi har begge soveromsdørene på gløtt, så jeg hører hvert minste lille snufs og våkner hur lett som helst.

Hun har knapt hatt feber i hele sitt liv, men en og annen forkjølelse har det jo vært. (hun er 2 år nå)

 

Jeg går jo inn å sjekker henne noen ganger ila natta(jeg våkner jo pga lyder uansett), kjenner om hun er varm osv. Det funker sjelden å vekke dem når de sutrer og klager i søvne, de blir bare forvirra og sure(slik du beskrev over), så jeg bare lar henne være til hun roer seg. Man drømmer litt ekstra og sover dårlig når man er syk. Evt. stryker jeg henne litt over ryggen og slikt for å roe henne.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...