Gå til innhold

billigtester og sytråd strek ! er jeg gravid????hjelp!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

tok en test veldig sent i går og en god stund etterpå tittet jeg på den og den hadde en syltynn rosa strek, så den godt nok trengte ikke å vinklepå testen!

samboeren min så den også!

men dette skjedde etter 10 min. skal jeg bare glemme det eller er jeg bare tidlig ute!

er så rart for denne syklusen har jeg ikke funnet EL til den tiden jeg forventet og har ikke tegn på TR heller, bare stikkinger i nedre del av mage/eggstokker på min høyre side.

litt halsbrann,men i natt når jeg satt våken kom det en bølge over meg med kvalme!! sånn helt plutselig.. kjempe kvalm altså men kastet ikke opp da !sorry detaljer...

 

hva skal jeg gjøre med denne syltynne streken, vil ikke kalle det en skyggestrek for den er rosa!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres ut som positiv test det da. :) Strek er strek....

Men du kan jo ta en til og se om den blir enda sterkere, så slipper du å tvile. :-)

Skrevet

hei ja må nesten det sitter her med halsbrann og trygg nederst i ryggen, jeg tok en billig strimmel fra billegtester.dk har bare fått blenda hvite tester før så første gang denne viser noe annet! weeeee håpe håpe håpe

Skrevet

da kom det en strek på den nye testen men ca halv time forsinket... iiik dette har aldri skjedd!

må bare vente to dager å se!....

Skrevet

50% av testene jeg tar får strek etter tidsfristen.......har ikke vært gravid. Meeen. Det kan jo være meg som er rar på tester da. Hehe.. Er ikke akkurat "normalt".

 

Skal krysse fingrene for en tydelig test i morgen eller en dag snart!!!! (og siden du ikke har opplevd streker før, så er det jo ekstra håp!! :D )

 

 

Skrevet

hei drømme stress less. sitter her med to tester med sytråd streker.

var på apoteket i sted og kjøpte meg en digital CB med ukes indikator,,,

vil vente med å bruke den da den koster litt har tre billig strimmler igjen så tar de i tre dager fremover, hadde mens sist 15 desember og merker ikke snurten av den nå! har vært litt uvel i magen og kvalm siden i går så spent å se..

håper ikke testene lurer meg bare da blir jeg ikke så happy!

men uansett tittet på en gravitest jeg tok rett etter nyttår og den lå i søppla på badet fortsatt blenda hvit men det var uansett for tidlig så den ga meg faktisk litt håp! ;o)

 

Skrevet

Spennede! Jeg har også hatt blendahvite billigtester tidligere, men i dag og i går var de positive, så nå er jeg veldig spent. Man stoler jo ikke på billigtestene når alt kommer til alt;)

Skrevet

Har du tatt den digitale babydrøm? Jeg skal ta i morgen. Sånn som man kan se antall uker på vei.

 

Har tatt 4 billigtester de siste 48 timene, og alle er positive:)

Skrevet

hvis billigetestene er svake er det jo ikke vits i å ta digital da de trenger dobbelt så mye hcg som de vanlige. de vanlige trenger 25 i hcg og den digitale trenger 50. til meg var billigetester positive 1 uke før den digitale i d hele tatt slo ut.

Skrevet

hei alle sammen, nei den digitale ligger på badet i skuffen, skal ta den på mandag om ikke TR kommer i helga, skjønner ikke helt syklusen min lenger hadde sist mens 15 desember og har hatt en svingende syklus på 28 til 34 dager! hadde en rar mellom oktober og november på 44 dager!??? men så kom den etter 32 dager i desember! håpet på at den ikke skulle bli så lang denne gangen,

har liksom ikke noen symptomer nå ,men er veldig oppblåst i magen ser nesten ut på magen at jeg er gravid?? hehe ;o)

men som sagt digital på mandag og evt legekontoret! da er jeg iallefall over 34 dager!...

skulle ønske meg noen billigstrimmler her men gikk tom i går tidlig!

Skrevet

har også veldig varierende sykluser alt fra 28-35 dager, mn jeg har pcos, mn har holdt meg ganske stabil, før så hadde jeg bare mens 4 ganger i året, er gla den kommer hver mnd nå:)

 

jeg vil ønske deg lykke til å spennende å høre hvordan det går med deg:)

Skrevet

hei arongullet

fortsatt ingen tr i dag heller! 32 dager idag!

den kan bare holde seg unna!

jeg vil gi dere full update..;o) håper dere ville følge meg videre! holder utkikk på dere å!

Skrevet

:) krysser fingrer å tær får deg:) håpe..

har du tatt ny test eller? var d strek på den også?

husket sist jeg var gravid nå, testet 17 tester før jeg trodde på d, hadde så svake tester at du så vidt så de, mn var gravid d var jeg, mn mista desverre i uke 9 den 22 desember. nå tar vi d som d kommer, stresser ikke. sist vi stressa me d gikk det 7 år før vi fikk til d barne vi har nå:)

Skrevet

nei ikke noen ny test nå!

venter til mandag og da blir det CB dig.ukes indikator!

har hatt to positive og resten negative .. så er litt itvil

ser at du skriver aron,. hvis vi får en sønn vil vi at han skal hete aron + ett navn til! men det er hemmelig!;o)

du får ha lykke til med baby prøvinga"!

Skrevet

skjønner at du er i tvil, til meg sist jeg var gravid nå så var det bare tynne streker, tok en digital å den var negativ. mn 1 uke senere var den digitale positiv også, å d var tynne streker å så vidt du kunne se de, mn har aldri vært borti at de har blitt positive før.

Aron er min lille gutt på 1 år. er ikke så mange som bruker det navne nå å hvis de gjør er det mange som skriver med 2 aa altså Aaron. navne kom dagen før fødsel til meg, det var mange andre navn vi tenkte på, å vips så satt d et navn på skuldern som vi måtte ta:)

nå er det bare 1 dag i gjen til du skal ta den cb digitahåper du får en liten spire jeg:) er du kommet lant i syklusen nå? hvordan var syklusen din sånn generelt?

Skrevet

fra mai 2009 - juni 2009 = 32 dager

fra juni 2009 - juli 2009 = 34 dager

fra juli 2009 - august 2009 =29 dager

fra august 2009 - september 2009 = 30 dager

fra september 2009 - oktober 2009 = 28 dager

fra oktober 2009 - november 2009 = 40 dager( EL borte)??

fra november 2009 - desember 2009 = 32 dager

fra desember 2009- januar 2010`= ????

 

jeg vet liksom ikke helt når den kommer??ikke noe tegn til mens denne gangen i det hele tatt!!

 

idag er jeg på dag 33 og ikke TR.. håpe håpe

Skrevet

varierende ja, men hvis du har fått positive tester så er det rart, mn du får bare vente, er på dag 34 i morgen du da men som sagt kan jo være, til meg i allefall kommer d bestandig blenda hvite tester, ikke antydning til en strek en gang.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...