Gjest Skrevet 11. januar 2010 #1 Skrevet 11. januar 2010 1 uke på overtid nå, og det gjør vondt å sitte og vondt å ligge, kjennes jo ut som det er den tjukkasen inni der!!!!
NostraStoria Skrevet 12. januar 2010 #2 Skrevet 12. januar 2010 Uff, overtid er ikke gøy! Mini har veldig liten plass inne i der nå..er ikke det hint nok til at de skal forstå at det er på tide å komme ut?? Sitter på dag 4 over termin...argh. Lykke til nordnyma!
Gjest Skrevet 12. januar 2010 #3 Skrevet 12. januar 2010 takker=) og masse lykke til til deg også!! håper de kommer ut snart!!!!
sunshine28 Skrevet 12. januar 2010 #4 Skrevet 12. januar 2010 Å,jeg vet akkurat hvordan du føler d... alt er tungt og vondt. Er selv 10 dager på overtid nå og holder på å bli gal. Altfor liten plass her nå,og håper bare snuppa kommer snart. Orker snart ikke å gå lenger. Og hun tar noen syke tak i siden på meg,så d kjennes ut som hele magen rivner. Håper alle vi på overtid får babyene våres snart. Ikke noe gøy og gå slik. Lykke til begge to =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå