Gå til innhold

Erfaring med grønnsaksabonnement?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

Noen her som har erfaring med abonnement på frukt/grønnsaker i Oslo-området? Har funnet to leverandører, Årstidene og Kolonihagen. Ser at det koster en del, men får man mye/lite for pengene? Hvordan er kvaliteten?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet det er mange som er fornøyde med kolonihagen, selv bor jeg ikke i Oslo og har ingen selvopplevd erfaring med dem.

Skrevet

Vi abonnerte en stund på frukt og grønnsaker fra Kolonihagen. Ingenting å si på kvaliteten, men vi avsluttet abonnementet fordi vi endte opp med å "tvangsspise" poteter i alle mulige varianter fordi vi fikk så innmari mye av det. Så vår konklusjon var at det lønte seg å heller kjøpe økologiske varer på butikken så fikk vi akkurat de varene vi ville ha.

Men det var hyggelig å få den esken på døra en gang i uka. Bortsett fra at det ble mye poteter, var innholdet bra og variert etter sesong. Mye mandariner i desember, f.eks.

Skrevet

Takk for svar begge to :-)

Skrevet

finnes de også i trondheim? jeg vil også ha

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...