Anonym bruker Skrevet 11. januar 2010 #1 Skrevet 11. januar 2010 Jeg er nyinnflyttet og siden jeg er hjemmeværende med barnet mitt treffer jeg ikke så mange nye folk på jobb e.l. Finnes det noen nettsider hvor man kan søke etter venner i samme situasjon? Føler at det er bare datingsider på nett, og jeg er jo ikke ute etter noen kjæreste, men finnes det noe lignende for venner? Har forresten sett på finnenvenn.no, men etter å ha vært der litt har jeg kun fått meldinger fra menn som ser etter noe på si så det var ikke noe for meg,
Anonym bruker Skrevet 11. januar 2010 #2 Skrevet 11. januar 2010 Ser etter venner jeg og. Sitter med samme problem.
Anonym bruker Skrevet 11. januar 2010 #3 Skrevet 11. januar 2010 Jeg tror nok vi er mange voksne som sliter med samme problemet. Jeg flyttet til nytt sted for ett år siden, og fremdelses er omgangskretsen forsvinnende liten. Forhåpentligvis vil det gå bedre når jeg begynner å jobbe igjen etter permisjon. (Hvis jeg får meg jobb her da). De få jeg har blitt kjent med her er folk jeg har truffet i barselgruppe og gjennom denne nettsiden. Du kan jo gå inn på treff-sidene og sette opp treff for der du bor, og se om du får noen respons der. Ellers går det jo an å melde seg inn i f.eks turistforeningen, politiske grupper el. der folk har samme interesser som deg. Hvis du har barn er det mange menigheter som arrangerer f.eks babysang o.l. Hør på helsestasjonen om de vet om tilbud i din nærhet.
Anonym bruker Skrevet 12. januar 2010 #5 Skrevet 12. januar 2010 Hva med åpen barnehage, babymassasje? Der treffer man folk:-) På treningssentre hvor jeg bor har de treningstimer for mor og barn, har de det der du bor?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå