Gå til innhold

hjelp!


*Frøken Lykkelig med ♂*

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har den siste uken blitt mer og mer sikker på at det er bekkenplager som kommer snikende.

Har til tiden veldig vondt i lysken og bak helt nederst i korsryggen(ved siden av halebeinet som ble sagt i annet innlegg). Når jeg går i trapper er det helt grusomt og kjente i går skikkelig dunkesmerter i underlivet.

 

Spørsmålet mitt er :

jeg jobber kun 6 faste skift i måneden fast, Men det jeg jobber ekstra tilsvarer vel en 70-80% stillig. Hvis jeg blir sykemeldt nå, får jeg sykepenger kun for det jeg har fast i mnd, eller regner Nav ut et gjennomsnitt av det jeg har tjent i det siste? og er sykepenger 100%lønn eller er det mindre?

 

Hudlegen min snakket også å legge meg inn på Riksen for hjelp til eksemen min.

Er livredd for å bli sykemeldt hvis jeg ikke får sykepenger for mer enn det jeg jobebr fast i mnd. Da må jeg i såfall rane en bank eller no:P

 

Noen som kan hjelpe meg?? TAKK:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg mener ganske sikkert at Nav regner ut gjennomsnittet av det du har tjent og at du får 100% lønn.

 

Lykke til videre!

Skrevet

tusen takk for svar :-)

God helg,og lykke til videre:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...