Anonym bruker Skrevet 9. januar 2010 #1 Skrevet 9. januar 2010 Nå sier de at låta til Maria Haukaas Storeng er plagiat av Celine Dions Because You loved me. Men jeg syns nå heller den ligner på Backstreet Boys - I'll never break your heart. Hva syns dere? (Ja, jeg kjeder meg. Samboer er ute å kjører snøscooter..Blæ)
Gjest Tale30 Skrevet 9. januar 2010 #2 Skrevet 9. januar 2010 Jeg forstår hva du mener, men jeg er nok mer enig med Celine Dion altså. Jeg satt og tenkte det hele sangen i går. Det vil si, jeg satt og fånyttes nynnet på en særegen versjon av denne sangen for jeg kom ikke på hvilken sang det var, før du viste den til meg nå. Tusen takk
Anonym bruker Skrevet 9. januar 2010 #3 Skrevet 9. januar 2010 Jo, bare hyggelig.. En tidligere backstreet boys fanatiker her, så det var den jeg tenkte på med det samme hun begynte å synge... hehe. Men det er nok en blanding av mange sanger som er plagiert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå