gutt-08, jente-11*fødeklar* Skrevet 8. januar 2010 #1 Skrevet 8. januar 2010 Noen som vet hvilken bok jeg skal bruke? Meldte meg opp i dag, men finner ikke ut hvilken bok jeg må kjøpe for å lese på riktig stoff! Har matematikk 1M fra før..
Anonym bruker Skrevet 8. januar 2010 #2 Skrevet 8. januar 2010 Om det er reform 94, så er det Tall i arbeid, eller sinus. Tall i arbeid var visst ganske dårlig, den gikk for kjapt frem.. Det var konklusjonen til klassen jeg gikk i.. Sinus er bedre.. Husker ikke hva mer den heter en sinus.. En grønn og en blå bok..
gutt-08, jente-11*fødeklar* Skrevet 8. januar 2010 Forfatter #3 Skrevet 8. januar 2010 Fant en bok som heter formel og fakta 1Y som jeg kjenner igjen fra jeg gikk på skolen, så jeg håper den dekker det jeg skal opp i! Men tusen takk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå