ღMorgenSolღ Skrevet 8. januar 2010 #1 Skrevet 8. januar 2010 Har de fortsatt lystgass på fødeavdelingene rundtom, eller er det slutt på det?
lykkeligmor til to<3 Skrevet 8. januar 2010 #2 Skrevet 8. januar 2010 Noen har, noen ikke. Spørs helt på om de har godkjente avsug så gassen ikke går ut i rommet. Ring og spør der du skal føde, så vet du hva du kan vente deg:O) Det funket helt genialt for min del på første fødsel, så er glad st.olavs fortsatt har det.
Bromelia Skrevet 8. januar 2010 #3 Skrevet 8. januar 2010 Tror det vanligste er at sykehuset har det. Men hvis du går på nettsiden til sykehuset ditt vil jeg tro at det står der.
Annci<3 Skrevet 9. januar 2010 #5 Skrevet 9. januar 2010 Noen sykehus har ja.. Har det her i Stavanger hvor jeg skal føde, heldigvis:)
comeback Skrevet 9. januar 2010 #6 Skrevet 9. januar 2010 Hvor finner du informasjon om det? Jeg har hørt begge deler nå så blir da så usikker... Var noen som sa de fremdeles hadde, og selv finner jeg det ikke noe sted....?
Termin 080110 Skrevet 9. januar 2010 #7 Skrevet 9. januar 2010 Jeg fikk på SiV for en knapp uke siden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå