nr1-juli<3 Skrevet 7. januar 2010 #1 Skrevet 7. januar 2010 Er bare i min 13 uke, men har allerede bestemt meg for vogn.. Vil helst kjøpe brukt for å spare litt penger. Og nå har vognen jeg vil ha dukket opp... brukt, riktig farge og utstyr, og i det området jeg bor!! MEN... synes kanskje det er litt for tidlig å kjøpe vogn...:/ Hva synes dere? *Usikker*
Gjest Skrevet 7. januar 2010 #2 Skrevet 7. januar 2010 Om du har funnet en vogn du vil ha og som er DEN vogna så er det jo dumt å la den gå fra deg;) Jeg har ikke kjøpt vogn enda (er i uke 26). Har ikke kjøpt noen ting enda, men jeg er litt på den trege siden jeg da.... hehe;)!
Ronja&Odin Skrevet 7. januar 2010 #3 Skrevet 7. januar 2010 jeg hadde kjøpt den.. skulle det i værste fall gått gæli, så skal du sikkert prøve igjen? eller så kan du selge den... jeg skal kjøpe min når jeg får lønn.. er 17 uker bare nå, men hadde kjøpt den før hadde det ikke vært for jule stria og alle pengene jeg har brukt da:p
nr1-juli<3 Skrevet 7. januar 2010 Forfatter #4 Skrevet 7. januar 2010 JAA.. Har veldig lyst, hvertfall å dra og se på den:) Synes det er dumt å la den gå fra meg når jeg har "ventet" på den..! Og den er jo svart så hvilket kjønn det er spiller jo ingen rolle, og helt rett, går det gale kan jeg "spare" den.. Jippi, har helt vogndilla.. Så tror jeg går for den altså Noen erfaringer med emmaljunga city cross forresten?
Gjest Skrevet 7. januar 2010 #5 Skrevet 7. januar 2010 Jeg kjøpte også vogn tidlig.. Fikk et supert tilbud av ei jeg kjenner når jeg var i uke 10.. Lot ikke det tilbudet gå fra meg.. Er fortsatt veldig fornøyd med kjøpet. Hvis det er den vogna du vil ha, så er det ikke noe i veien for å kjøpe nå..
Zeke Skrevet 7. januar 2010 #6 Skrevet 7. januar 2010 Jeg har kjøpt vogn i dag, er bare 14 uker på vei, men fikk et bra tilbud. Hvilken vogn skal du ha da?
adI Skrevet 7. januar 2010 #7 Skrevet 7. januar 2010 Ville nok slått til da ja Men jeg for min del overser alle gode tilbud enda. Er 17 uker i dag, men vil vente i noen mnder til før jeg kjøper noe.
nr1-juli<3 Skrevet 7. januar 2010 Forfatter #8 Skrevet 7. januar 2010 Jeg hadde egentlig bestemt meg for å vente lengst mulig med å kjøpe noe.. Men nå har jeg bestemt meg for vogntype, også dukket denne opp.. Så da er det vanskelig å la vær.. Dette er en svart emmaljunga city cross, med city bag, med utstyr, til 4500, så halvpris. Har ingen erfaring med vogner, men utifra det jeg har lest om andre sine erfaringer virker dette som en god vogn.. eneste problemet er lite bagasjerom.. men tror dette er en av de minste og letteste vognene av den "tradisjonelle" typen.. Vil ha en vogn som er god å gå på tur med i alle terreng, og da tror jeg denne er den rette.. Men blir så usikker.. men kjekt å lese at det ikke bare er meg som er litt tidlig ute;)
Løvinna30 Skrevet 7. januar 2010 #9 Skrevet 7. januar 2010 åh sånn vogn ønsker jeg meg og! Den er dritgod syns jeg da! En unge hadde den i barnehagen jeg jobbet/jobber i, og den falt jeg for med en gang. Kunne tenke meg den i brun jeg da Den fikk karakteren 5 :-) http://www.klikk.no/foreldre/article435750.ece
♥REBECCA♥ Skrevet 7. januar 2010 #10 Skrevet 7. januar 2010 jeg har bestillt,men skal ikke hente før mars:)
nr1-juli<3 Skrevet 7. januar 2010 Forfatter #11 Skrevet 7. januar 2010 Ja, jeg og har bare prøvd den når jeg jobbet som vikar i bhg.. forelsket meg helt:) Har bare lest og hørt positivt om den så blir nok den.. MEN, vognen jeg hadde sett meg ut var nok solgt.. motet meg opp i 2 dager, og det var nok litt for lenge:( Så håper det kommer flere som er like strøken, ellers kjøper jeg ny vogn.. (noe jeg egentlig helst vil, er jo tross alt min først..tihi:)
Gjest Skrevet 7. januar 2010 #12 Skrevet 7. januar 2010 Jeg har visst i mange år hva slags vogn jeg skulle ha. Så når den dukket opp brukt og utrolig billig slo jeg til. Vil ikke oppgi her når jeg kjøpte Jeg tenkte at om ting ikke skulle gå bra kan jeg jo bare selge. Jeg er nok litt opptatt av å spare penger der en kan, og da lønner det seg jo i lengden. Bare kjøp om du ønsker det. Det siste jeg ønsker er å løpe rundt høygravid midt på sommeren og lete etter ting jeg har bestemt meg for og ikke finne det. Hater når jeg ikke finner det jeg ønsker!
~emin~ og Lillingen april-10 Skrevet 7. januar 2010 #13 Skrevet 7. januar 2010 Jeg kjøpte vogn i uke 13 sist, siden vogna jeg ønsket meg dukket opp på bruktmarkedet. Tenkte som så at skulle det gå gærent så kunne jeg jo selge den igjen eller gjemme den til at vi skulle prøve på nytt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå