Anonym bruker Skrevet 6. januar 2010 #1 Skrevet 6. januar 2010 ???hender jeg har det, sjeldent så klart men har sett det ja,,,
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2010 #2 Skrevet 6. januar 2010 ikke meg, men mannen har det desverre ofte... hva er så vanskelig m å tørke seg skikkelig i ræva???
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2010 #3 Skrevet 6. januar 2010 hehehe ler... æsj gubben??? kikker du i boxern hans da? har hatt det noen få ganger men kun hvis diare ol
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2010 #4 Skrevet 6. januar 2010 hihihi.. morsomt innlegg. Har man ikke større problemer enn bremsespor i trusa, så har man d jammen bra jeg personlig tørker meg riktignok bra etter hvert dobesøk!
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2010 #5 Skrevet 6. januar 2010 Jeg har ikke så det så ofte, men noen ganger har jeg fått det.
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2010 #6 Skrevet 6. januar 2010 Den som vasker klær får sett mye rart.. Og gubben tørker seg visstnok ikke godt nok etter toalettbesøk:( Jeg har ALDRI bremsespor, sørger for at alt er skinnende rent etter jeg har gjort bommelom:)
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2010 #7 Skrevet 7. januar 2010 Nei. Her er det full vask med våtservietter etter hvert dobesøk. Pudrer med talkum, og så en liten dusj parfyme, så er jeg like fresh igjen!
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2010 #8 Skrevet 7. januar 2010 Hehe... mange rare innlegg her inne:) Nei, det må være mange år siden sist jeg hadde bremsespor i trusa. Samboerns boxere er også rene og fine så langt jeg vet, jeg pleier ikke å inspisere dem spesielt nøye på vei inn i vaskemaskinen. Treåringen har lurt seg til å tørke seg selv noen ganger i det siste, og det synes tydelig i undertøyet hans, så jeg tror vi har fått slutt på det nå...
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2010 #9 Skrevet 7. januar 2010 Jeg har det aldri, ikke mannen heller så vidt jeg vet... Men sønnen min på 8 år har det jevnlig, ikke fordi han tørker seg dårlig, men fordi han utsetter dobesøk til det er skrikende nødvendig og da har han gjerne prompet "en teskje bløtt" først.
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2010 #10 Skrevet 7. januar 2010 Jeg har aldri opplevd noen bremsespor i hverken mitt eller sambos undertøy, men noen av boxerne hans er ganske tynnslitte i bakenden der
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå