*Pæreis* Skrevet 5. januar 2010 #1 Skrevet 5. januar 2010 Har merket meg at de fleste av dere har veldig små barn. Mine er 15år, 9år, 7år og 4år.. Er mine kanskje for gamle for at jeg skal være med her?? Siden det heter "DinBaby"? For ingen av mine er baby lenger:)
jordbærsjokolade Skrevet 5. januar 2010 #3 Skrevet 5. januar 2010 Hva med Banet mitt da? Der kan du jo prøve deg:) Eller så tror jeg egentlig at skravle og anonym er felles for de alle? Mulig jeg tar feil altså
LOTP i Barneparadis<3<3<3 Skrevet 5. januar 2010 #4 Skrevet 5. januar 2010 jeg har 11, 5 og 3 år. Orker ikke konvertere til barnet mitt:)
*Pæreis* Skrevet 5. januar 2010 Forfatter #5 Skrevet 5. januar 2010 Vet ikke hvor gammelt barnet ditt er:) Jeg har ikke vært på disse sidene før inntil noen dager siden. Var tilfeldig at jeg ble obse på disse sidene, via FB, da noen linket til en debatt herfra inne i ei gruppe der. Å når jeg begynte å lese, så fikk jeg lyst å svare også. Men så satt jeg å tenkte nå at kanskje var mine barn for gamle til at dette var noe forum for meg, at denne forum var ment for dem med de aller minste barna, derfor spør jeg:)
LadyLuck & Skrevet 5. januar 2010 #6 Skrevet 5. januar 2010 22mnd og 3 år (om 10 dager) her.. Er ikke bare småbarnsprat her.. går litt i bølger allt etter hvor mangen som er gravide..
♥♥♥ Skrevet 5. januar 2010 #7 Skrevet 5. januar 2010 tror det er et forum som heter barnetmitt.com også. samme brukernavn og passord. kanskje du finner flere med større barn der? jenta mi er straks 1 år, så jeg holder meg nok på dinbaby.com litt lengre
Gjest Skrevet 5. januar 2010 #8 Skrevet 5. januar 2010 Mitt er fortsatt Mageværing og enda ikke blitt en baby, men jeg trives bedre på Skravle her enn på BIM-Skravle (blir litt vel mye gravide-prat der inne;)
*Pæreis* Skrevet 5. januar 2010 Forfatter #9 Skrevet 5. januar 2010 Åååå, missforstod vel litt jeg.. hehe Skjønte ikke at det var snakk om et annet forum med navnet "Barnet mitt".. hehe Aldri hørt om "Barnet mitt" fra før sjø.. hehe
♥♥♥ Skrevet 5. januar 2010 #10 Skrevet 5. januar 2010 men tenker du holder deg der hvor du trives . er jo endel generelle diskusjoner og, og vi ferskinger har nok godt av noen råd fra erfarne mammaer
♥3nydeligebarn♥ Skrevet 5. januar 2010 #11 Skrevet 5. januar 2010 Mine er snart 10 år,6 år og 9mnd så ikke bare små barn her heller )
Tired mama Skrevet 5. januar 2010 #12 Skrevet 5. januar 2010 Dette forumet er vel kanskje stort sett for oss med små barn. På barnetmitt.com er det vel for de med litt større barn. Men jeg ser på deg som en veldig stor ressurs er inne jeg da!! :-) Siden du har så mye erfaring, kan du sikkert hjelpe mange av oss her inne! Så synes du skal fortsette her jeg! ;-)
Tante Blås Squaw Skrevet 5. januar 2010 #13 Skrevet 5. januar 2010 Det er så lite liv inne på Barnet Mitt at jeg henger her...hehe. Ungene mine er 11 og 3. Pluss en i magen )
Honningmelon Skrevet 5. januar 2010 #14 Skrevet 5. januar 2010 Jeg kommer nok til å holde meg her inne uansett hvor store barna mine er. Er her det er mest aktivitet. Kommer nok ikke til å bytte til Barnet Mitt.
*Pæreis* Skrevet 5. januar 2010 Forfatter #15 Skrevet 5. januar 2010 Det var koselig sagt ja:) Ja, syns nu jeg har funnet meg en plass her nå.. Så jeg får bli litt til. Kan bli mye å skal hoppe mellom flere forum syns jeg:) Får sjekke derre "Barnet mitt" senere:) Ser det står over her på ei linje. "Barn i magen"-"BarnetMitt"-"Gullsmokken"-"Bli gravid"-Morogbarn"-"Babyblog"... Kanskje non av dere som er kjent her inne gidder å fortelle meg litt om hver av dem?? Altså, jeg skjønner jo at "BliGravid" ikke er stedet for meg.. hehe For det må da vel holde med 4 barn.. Nå får noen andre ta over å befolke verden syns jeg.. hehehe
Gjest Skrevet 5. januar 2010 #16 Skrevet 5. januar 2010 Sånn egentlig skal man flytte over til "Barnetmitt"etter barnet er passert 3 år,men myye bedre å være her,mere aktivitet her:).Du kan bare bli her:). Her snakker vi om absolutt ALT! Ikke bare om babyer:)
Gjest sug lut Skrevet 5. januar 2010 #17 Skrevet 5. januar 2010 Du kan jo prøve hos naboen (barnetmitt.com), men det er mer liv her. Og trøst deg med at det er folk her som har blitt bestemødre.
lanoforliten Skrevet 5. januar 2010 #18 Skrevet 5. januar 2010 Bli her du, du har masse erfaring å dele med oss andre!!
Gjest amandine Skrevet 5. januar 2010 #19 Skrevet 5. januar 2010 Som sagt av de andre, ikke bare babyer her... Lenge siden jeg var, iallefall;) Er 39 og har barn på 18, 7, 6 og 15 mnd. Litt for enhver smak og dårlig nattesøvn;)
* 5 om dagen * Skrevet 5. januar 2010 #20 Skrevet 5. januar 2010 ikke babyer her heller, men jeg orker ikke bytte forum :-/ mine er nå blitt 21,straks 20,straks 14, 8 og 3 år.... ellers er jeg registrert på mange andre forum,men er der aldri....
*Pæreis* Skrevet 5. januar 2010 Forfatter #21 Skrevet 5. januar 2010 Oisann, nå ble jeg glad ja:) Plutselig ble jeg jo bare ei småjente med mine 34år.. hehehe *Tvinner på musefletta*
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 5. januar 2010 #22 Skrevet 5. januar 2010 Hehe, jeg skulle vel ikke vært her siden min er 4år og jeg er gravid. Hører egentlig til på barnetmitt.com og barnimagen.com... Meeeen, jeg har vært her i 3.5år og det er vanskelig å slutte! ;o) Syns de to andre er kjedelig, lite innlegg og lign..
* 5 om dagen * Skrevet 5. januar 2010 #23 Skrevet 5. januar 2010 hehe...bare jentungen her du vettu, vi er mange som er mye eldre enn deg*erter litt* jeg blir 43, men det er ikke noe å skryte av da, men.....( så hysj)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå