Gå til innhold

frekke folk!!


vaskedama+♂ 09 og 11

Anbefalte innlegg

Skrevet

Irriterer meg så grenseløst over godt voksne mennesker som stikker av med babyvognene på butikken! Fordi de trenger man ikke peng til for å handle, driter langt i at jeg må gå og bære den 8 kg ungen min rundt i butikken mens jeg handler. Stikker nesen opp i sky når jeg synes de er frekk som stikker av med en av de ytterst få vognene som er der med babystol, de har jo ikke en baby selv engang til å putte i de?? AARRGGHHHH

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja det er utrolig irriterende! : ( Jeg har nok gjort det et par ganger selv også,,,er blitt så vant til å bruke dem at av og til glemmer jeg at jeg ikke har baby med ; ) Men jeg hadde blitt skikkelig flau hvis noen hadde spurt etter den. For folk flest er det jo bare at de ikke gidder hente ordinær vogn, late folk!

Skrevet

Er jo ikke så lett heller med et blylodd på armen, når du skal handle en hel del! Hun damen jeg konfronterte gadd ikke sette vognen INN engang etter at hun var ferdig med den, ble stående utenfor butikken..

Skrevet

Nei, jeg har gjort det selv en gang, og det var fordi polletten som alltid ligger i bilen var blitt tatt av muklene (dere vet, gubben og katten) og har ikke vist seg siden, og jeg har aldri med meg annet enn bankkortet når jeg handler, så der stod jeg uten noe å putte i for å få ut andre vogner.

 

(Det var heldigvis mange ledige vogner med babystol,tror jeg hadde skjemtes kraftig hvis jeg hadde gjort så andre ikke fikk vogn til babyen sin!)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...