Gå til innhold

maxi-cosi mura eller emaljunga city cross?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser at det er et veldig godt tilbud på barnas hus på Maxi cosi mura, men jeg hadde egentlig bestemt meg for emaljunga. Er det noen som har noen gode råd? Jeg venter min første så har egentlig ingen anelse..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har valgt Maxi-cosi. Dette er mitt 4 barn og hadde emaljunga til første mann, han vokste veldig fort ut av den var min erfaring, han var 3960 g og 50 cm ved fødsel.

Jeg får store barn og har valgt maxi-cosi for bagen virka stor, den hadde 4 hjul, ett i hvert hjørne, den virka stabil og god og kjøre så nå venter jeg bare på gutten som skal oppi så får vi se om mine antagelser stemmer.

 

Lykke til med valget :)

Skrevet

Jeg har maxi-cosi og er veldig fornøyd med den. Bagen er stor, vognen er stødig, god og trille og snur lett med de svingbare forhjulene. Jeg kjøpte min til full pris, så jeg må si at Barnas Hus har et veldig godt tilbud.

Skrevet

tusen takk for svar :) jeg skal ut å kjøpe vogn med svigermor imorgen så da tar jeg den endelige beslutningen.

Skrevet

Vi hadde også egentlig bestemt oss for Emmaljunga, men valgte til slutt å gå for tilbudet de hadde på Barnas Hus på Maxi Cosi Mura med 4 hjul.

 

I dag har vi også kjøpt Maxi Cosi bilsete med isofix-base, som også er på salg. Kan brukes sammen med vognunderstellet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...