Gå til innhold

reflex vinterdresser som de har på salg hos barnas hus nå...


Anbefalte innlegg

Skrevet

er de bra? Til gutt 19mnd. Får ikke sett dem selv, må bare ringe å få lagt av så sambo kan hente. Bor i gokk...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi hadde den til vår minste i fjor da var han omtrent på samme alder som din er nå. Vi hadde reima i tillegg, og den var litt varmere og holdt vannet littegrann bedre ute, og den pustet bedre. Men reflex er likevel ett veldig bra og mye rimligere alternativ.

Den vi hadde har vann-og vindtett ytterside og fleecefor, tror det er sånn i årets modeller også. Blir det mange minus synes jeg kanskje den er i tynneste laget, men det kommer jo også an på hva man har under (som i grunnen er like viktig som selve dressen) og hvor lenge barnet er ute.

 

Selv om den ikke pustet like bra som reima og helly hansen som vi også har hatt, så var han sjelden klam i den og den holdt vannet godt ute bortsett fra i skikkelig slaps og øsende regn, da ble den litt fuktig om han satt lenge ute å lekte.

 

Alt i alt så er det en super dress til den prisen, og den med snegelmønsteret som er i år er knallfin!!!

 

Brukte forresten vår fra september til mai, bare regulerte det vi hadde under :)

Skrevet

tusen takk for svar. :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...