Gå til innhold

skal på min første legetime...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, nå er det jo ikke så lenge til jeg skal til legen, og jeg lurer på om det er noe spesilet jeg må ha i tankene. Ja, jeg må jo ha noen spørsmål, og kanskje ha med en urinprøve??

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg skal på første kontroll på tirsdag. jeg tar med urinprøve. Tror man skal det.

Skrevet

jeg hadde veid meg før jeg kom og så hadde jeg med en urinprøve. Kan velge om man vil veie seg hos legen eller hjemme og bør veie seg på samme sted hver gang. Jeg tenkte det var like greit å ha vekten hjemme som holdepunkt.

Skrevet

Vet ikke hvilken uke du er i, men husker da jeg var hos legen rundt uke 10 sist svangerskap, angret jeg som en hund på at jeg ikke hadde med sambo. Fikk høre hjertelyd og det var ganske så spesielt. Skulle virkelig ønske jeg kunne delt det med han. ;)

Skrevet

Nå er jeg i uke 7+3 :) Skal når jeg er 8+5

 

Fikk du høre hjertelyd <3 åååhhh... jaja... det er vel ikke alle som får høre det? Ja, samboer`n min kan nok ikke være med, skal ha han med på ul da :) Men men... d går vel bra :)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...