Gå til innhold

hva skal man pakke i?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Jeg har faktisk tenkt på det samme. Planla i utgangspunktet å pakke i bag, men synes en liten trillekoffert kan være mer praktisk, så jeg tror jeg skal gjøre det. Kan ikke tenke meg at noen på sykehuset synes det er hverken dumt eller noe annet. Synes du skal gjøre det du selv føler for.

Brukte en liten trillekoffert sist, og gjør det samme denne gangen. Du trenger ikke den på fødestua i alle tilfeller, så om du vil pakke i en diger koffert er det også OK. (men man trenger ikke så mye de 2-3 dagene på barsel akkurat) Er bare å få mannen til å hente den når du har kommet deg inn på barsel:)

jeg driver og pakker i en trillebag som er hakket større enn de man kan ta med inn på fly. men jeg synes det er så liten plass!! morgenkåpa tar jo stor plass! :D

spørs om det må bli en liten bag til hjemreiseklærne til lillemann. og egentlig en hel bag til fotokamera, videokamera og ladere også :P

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...