Gå til innhold

sex etter fødsel...


Anbefalte innlegg

Skrevet

hvor tidlig etter fødsel hadde dere vanlig samleie??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Åtte uker etter fødsel...ventet til jeg hadde sluttet å blø...

Skrevet

etter 6 ukeskontrollen, som var ved 8 uker til meg da:-) men pga ubehag(sydde) så har vi det ikke ofte enda, å nå er bebisn 4 mnd!

Skrevet

5 mnd og det var svært ubehagelig. Sydde mye...

Skrevet

4 uker.Hadde sydd to sting og de var grodd helt fint.Ikke vondt i det hele tatt:-)

 

Skrevet

har ikke hatt det ennå.. ho er 3 mnd og 13 dager...

Skrevet

har heller ikke hatt ennå.. 3 mnd + 12-13 dager..

 

synes synd på mannen da..

Skrevet

Vi koste etter 4 uker, og uken etter hadde vi samleie:) Tok det veldig forsiktig da:)

Skrevet

3 uker- men jeg hadde en enkel fødsel med null revning, så det spiller gjerne inn.

Skrevet

Vi hadde ikke samleie før etter ca 12 uker. Rett og slett fordi jeg ikke hadde fått ordnet med prevensjon før da (pga ferietur og dermed manglende resept), og var LIVredd for å bli gravid igjen. Turte overhodet ikke stole på bare kondom. Hehehe. Ser jo nå i ettertid at jeg nok var LITT vel hysterisk, men hadde virkelig ikke taklet å bli gravid igjen så kjapt, og tror psyken min hadde taklet et sexliv UTEN prevensjon veeeldig dårlig! ;)

 

Denne gangen går det neppe like lang tid, med mindre smerter e.l. forhindrer oss...

Skrevet

Hadde sex åtte dager etter fødsel. Men revnet ikke noe, og fødselen var lett. Var litt ømt, etter tre uker føltes det akkurat som før.

Skrevet

Etter seks ukers kontrollen. Blei klippa og måtte sy ganske mye, men det grodde ufattelig fint og fort, så gikk ganske greit, men var fryktelig redd hehehe :)

Skrevet

nesten 5 mnd. Lillemor er 6 mnd + 1 dag og vi har kun hatt det 2 ganger. Totalruptur

Skrevet

Ja, det var det, ja...burde vel begynne å tenke på denslags snart..

Skrevet

10 dager. Renselsen var over etter en uke, jeg sydde to små pynteting, som også var forsvunnet, og jeg jeg følte alt som normalt der nede, og hadde veeeeldig lyst:)

 

Det var ikke vondt, men jeg følte meg litt slappere nedentlig de første ukene med sex, skulle en del kniping til for å komme tilbake til normalen.

 

PS-brukte kondom frem til etter seksukers kontroll, pga infeksjonsfare:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...