Gjest Lykkeliten2 Skrevet 1. januar 2010 #2 Skrevet 1. januar 2010 kameroon er er et land i afrika og bali er en oey i indonesia
HTC Skrevet 1. januar 2010 Forfatter #4 Skrevet 1. januar 2010 Hmm. Hvor i Afrika. Trenger å føre opp nationalitet og Vest Afrika har jeg ikke som valg. Vedkommende snakker Bali og engelsk, har han oppført
HTC Skrevet 1. januar 2010 Forfatter #5 Skrevet 1. januar 2010 Etiopisk, Gambia, Kenyansk, Marokansk, Montenegro (er det afrika?), Somalisk og Zambisk Det ser ut til at dette er valgene jeg har å registrere på innen Afrika?
Patetica fåkksi Skrevet 1. januar 2010 #6 Skrevet 1. januar 2010 Kamerun tror jeg det heter på norsk. Landet altså, og ja det er Afrika. Men du, unnskyld at jeg knegger, men Montenegro er rett ovenfor Hellas og Bali er i Asia. Hva er det du må oppføre? Jeg skjønner ikke helt spørsmålet ditt.
Zupermam Skrevet 1. januar 2010 #7 Skrevet 1. januar 2010 Montenegro er ikke i Afrika. regner med dette er et køddeinnlegg? har du ikke gått på skole?
MintCondition Skrevet 1. januar 2010 #8 Skrevet 1. januar 2010 Nasjonaliteten til en fra Kamerun er kameruner. Samme som at en fra Norge kalles norsk. Han er verken Ethioper, Gambier, marokkaner eller somalier.
Patetica fåkksi Skrevet 1. januar 2010 #9 Skrevet 1. januar 2010 Er det ordet kamerunesisk (om det er er ord?) du er ute etter? Altså, fra Norge = norsk, fra Kamerun = ? Og hvorfor blander du inn Bali?
HTC Skrevet 1. januar 2010 Forfatter #10 Skrevet 1. januar 2010 Beklager. Dette er ikke kødde innlegg og jeg er veldig dårlig på geografi. Sitter med skjemaer jeg skal legge inn for jobben og har da ett skjema hvor det står oppført mann, Natonalitet kameroon og at han snakker Bali og Engelsk. Det er alle opplysninger jeg har. Skal så legge dette inn på data der jeg ikke har kameroon eller Vest Afrika som valg, men kun de jeg førte opp for dere, utover andre steder jeg vet han ikke kan plasseres. Beklager om dere tror det er kødde innlegg, det er det ikke. Mulig rett og slett det ikke finnes ett alternativ der jeg skal føre inn, der kameroon hører hjemme. Jeg vet ikke, og spør derfor om noen vet hva de ville ført inn.
HTC Skrevet 1. januar 2010 Forfatter #11 Skrevet 1. januar 2010 Jeg har heller ingen mulighet til å overstyre programmet og feks skrive kameroon. Jeg må hake av på en av disse valgene og ingen passer.
Zupermam Skrevet 1. januar 2010 #14 Skrevet 1. januar 2010 rart det ikke er et valg som heter "Annet" da, ellers bør jo alle verdens land ligge oppført i det skjemaet...?
Sånn kan det gå Skrevet 1. januar 2010 #15 Skrevet 1. januar 2010 Da må du jo rett og slett gi beskjed på jobben om at de må endre programmet. Dere kan jo ikke drive å tildele folk en nasjonalitet de ikke har, uansett hva infoen skal brukes til. Bali vil jeg tippe er et språk i Kamerun. Det er i hvert fall en by i Kamerun som heter Bali.
HTC Skrevet 1. januar 2010 Forfatter #16 Skrevet 1. januar 2010 Ja, det er kjemperart. Føler meg helt teit her, men har da kun opplysninger om nationalitet: Kameroon og språk: Bali og Engelsk. Ingen valg om å hake av dette i programmet og heller ingen "annet" valg. Programmet nekter meg å gå videre før jeg legger dette inn. Jeg tenkte jeg kunne legge det inn på det mest nærliggende, slik at jeg får lagt inn resten av dokumentene og så skrive inn der at det er feil haket inn på Nationalitet? Får heller ikke tak i de på jobb før mandag og de trenger disse dokumentene ferdig innlagt til da.. Huff, beklager.
Patetica fåkksi Skrevet 1. januar 2010 #17 Skrevet 1. januar 2010 Hva med å forsøke Kamerun på norsk?
Patetica fåkksi Skrevet 1. januar 2010 #18 Skrevet 1. januar 2010 Det kommer litt an på viktigheten av dette da, altså, ved å hake inn f.eks Montenegro som er noen hundre mil sørover, i stedet for Kamerun blir som å kalle deg for afganer når du er Norsk? Men igjen, hvis det aller viktigste er at han er i systemet så kanskje du kan opplyse om at det er feil land. Det er likevel feil, og jeg anntar at de ber om dette fordi de er vitkig. Det beste er nok å vente til mandag om det er tilfelle.
HTC Skrevet 1. januar 2010 Forfatter #19 Skrevet 1. januar 2010 Det går ikke. Jeg har ikke valg å søke opp, kun "bokser" å hake av på. Kameroon, Kamerun el.l finnes ikke som alternativ. Jeg valgte å hake av på norsk. Bare slik at jeg får lagt inn resten av dokumentene, så får jeg ta det opp med de på jobben på mandag. Takk for tips og hjelp
Gjest Skrevet 1. januar 2010 #20 Skrevet 1. januar 2010 Hun har jo gjentatt til det nærmest kjedsommelige at dette ikke er tull, har noen store problemer med det, eller? Jeg hadde heller ikke klart det med de valgalternativene, og jeg hadde toppkarakter i geografi :-p
LillaGorilla♥♥ Skrevet 1. januar 2010 #22 Skrevet 1. januar 2010 Finnes det på C da- Cameroon eller noe i den dur?
LillaGorilla♥♥ Skrevet 1. januar 2010 #23 Skrevet 1. januar 2010 Forøvrig heter landet The Republic of Cameroon på engelsk, og République du Cameroun på fransk. Hva med å se om noen av disse alternativene finnes?
kajak&Daniel Skrevet 1. januar 2010 #24 Skrevet 1. januar 2010 Kamerun er et land i Vest-Afrika.. Av de landene du har å velge mellom er ingen helt i nærheten av Kamerun, men Gambia er iallfall Vest-Afrika... Skjønner ikke hvordan du skal kunne legge inn han når ikke Kamerun og ingen av nabolandene er på listen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå