Anonym bruker Skrevet 1. januar 2010 #1 Skrevet 1. januar 2010 Ærlige svar, takk! Jeg har bodd her jeg bor i 4 år, og det er den samme børsta enda, gitt. Jeg lover å skifte nå, har faktisk aldri tenkt over det!! Skjemmes!
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2010 #2 Skrevet 1. januar 2010 Det er ikke ofte, for jeg hverken drikker eller spiser fra doskålen. men jeg bruker en del klorin, så jeg regner med at det aller meste av bakterier forsvinner fra både doen og børsten da;) Det er jo ingen tannkost det er snakk om da.
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2010 #4 Skrevet 1. januar 2010 Jeg skifter den når den begynner å se "ekkel" ut, enten at det har festet seg dritt i den, eller at børsten blir slitt. Vanligvis går det noen måneder.
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2010 #6 Skrevet 1. januar 2010 Må legge til at den "står" i klorin hele tiden da, og at jeg skifter ut klorinen hver gang jeg vasker. HI
Gjest Skrevet 1. januar 2010 #7 Skrevet 1. januar 2010 Ved utseendemessig behov. Dvs når busta begynner å vise spor etter bruk enten pga slitasje eller misfarge. årlig, ca. Ellers så klorer jeg den, så ren og pen, atte....
Miztery Skrevet 1. januar 2010 #8 Skrevet 1. januar 2010 Har hatt den ene i snart to år, og den ser ikke brukt ut en gang.. Så enten vasker jeg lite i doet, eller så vasker jeg så ofte at den ikke blir skitten..? Vet ikke, men gidder ikke å skifte den ut enda! Den på badet nede kjøpte jeg til jul i fjor, og ser heller ikke brukt ut, så den får også leve en stund til!
Miztery Skrevet 1. januar 2010 #9 Skrevet 1. januar 2010 Ehm..glemte meg.. Den andre ble selvfølgelig kjøpt til jul i forfjor..
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2010 #10 Skrevet 1. januar 2010 Kan ikke huske sist. Gått noen år. Setter den aldri i klorin heller. Bare bruker spray i do ved bruk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå