Anonym bruker Skrevet 29. desember 2009 #1 Skrevet 29. desember 2009 Det jeg skal fram til er om menn tenker på samme måte som oss kvinner?vi snakker veldig mye om størrelse på penis osv,og er som regel ikke storfornøyd over tynne el små peniser. Men snakker de om hvor "stramme" vi er nedentil?om at hun er skikkelig vid eller stram til kompiser?? Jaja dagens spørsmål i fra meg..hehe:)
Anonym bruker Skrevet 29. desember 2009 #2 Skrevet 29. desember 2009 "vi snakker veldig mye om størrelse på penis" Gjør vi? For min del er penisstørrelse er fullstendig uinteressant tema.
Anonym bruker Skrevet 29. desember 2009 #3 Skrevet 29. desember 2009 Tja, kanskje? Jeg vet bare hva jeg selv har fått høre om meg, og da går det mer i at det er stramt. Så at de legger merke til det, det gjør de hvertfall. Jeg mener siden jeg får høre dette. Jeg vet også fra min eks at det kjentes strammere etter at jeg fikk barn. Tror det har mest med at jeg fikk mer kontroll over musklene da.
Anonym bruker Skrevet 29. desember 2009 #4 Skrevet 29. desember 2009 Uinteressant for noen,og for andre ikke.. Men jeg tror også på det at man har kontroll over musklene,knipeøvelser hjelper mye.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå