LizzyG Skrevet 28. desember 2009 #1 Skrevet 28. desember 2009 Er det et land dere kunne tenke dere å dra tilbake til? Hvor i landet var dere, og hvordan var det der for ungene?
Gjest irismor Skrevet 28. desember 2009 #2 Skrevet 28. desember 2009 Vi var på Karon beach. Snuppa var 17 mnd da. Vi hadde det kjempefint og hun storkoste seg. Vi skal tilbake til Thailand, men vet ikke helt når enda. Reiser nemlig til Fillipinene i april, Manilla og Borocai. Uten snuppa da, reiser med et vennepar.
#Ariadne# Skrevet 28. desember 2009 #3 Skrevet 28. desember 2009 Vaert tre ganger med smaa barn. vaert i bang tao i phuket alle tre gangene. hadde reist tilbake i morgen om jeg kunne
JENTE06 / GUTT09 Skrevet 28. desember 2009 #5 Skrevet 28. desember 2009 Vi drar til Krabi om ca. 1 mnd. Skal bo på Ao Nang, Railay og Koh Lanta. 5 uker totalt. Var også på pappaperm med førstemann i Thailand og hadde det helt fantastisk!! Anbefales på det varmeste!! :-)
Hikken Skrevet 28. desember 2009 #6 Skrevet 28. desember 2009 Jeg har vært der tolv eller tretten ganger, og nå har jeg nesten abstinenser, har ikke vært der på to år! Fantastisk land, men jeg kjenner at jeg ville reist litt annerledes med barn enn jeg har gjort hittil ) Alle "turistfellene" vi alltid har svingt laaangt utenom er plutselig mer aktuelt fordi jeg vil ha litt mer "luksus" med en liten en på slep. Jeg har tidligere reist rundt i Thailand og vært ganske langt både nord og sør, og alt er like spennende, ukjente storbyer midt i jungelen, gamle tempelruiner i fjellene og stråhytter på strendene. Og uansett hvor du går (men her bør man styre unna turistfellene, se heller etter spisesteder hvor det sitter thaier) er maten fantastisk! Håper vi kan dra ned sommeren 2011, da er snuttis tre år. Tror ikke hun holder ut den reisen til sommern desverre, hun klarer knapt 20 min i bil (
mamarama og lille banan Skrevet 28. desember 2009 #7 Skrevet 28. desember 2009 Jeg har vært der to ganger, og mange steder på de to turene. Jeg elsker landet, og skal tilbake. Men jeg reiste før jeg fikk barn. Det er en veldig lang reise nedover, og jeg ville ikke reist med små barn på grunn av den lange turen. Men kommer man seg dit så er det fantastisk for barn der
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå