Anonym bruker Skrevet 28. desember 2009 #1 Skrevet 28. desember 2009 Jeg er en helt vanlig kvinne som ikke harn oe særlig utdannelse, bra jobb eller mye penger.. Jeg traff en mann som viser seg være litt kjent og veldig rik, snakk om millionær. Og jeg visste ikke dette før noen ganger etter vi hadde vært på middag osv. Nå virker det som han har fått føleser for meg og jeg synes vi begge hadde kjempefin kjemi sammen og han påpeker stadig at han føler seg så avslappet med meg, og nå sa han at han ikke har likt en jente så mye på så kort tid... Jeg ble jo kjempenervøs da jeg fant ut av hvem han faktisk er... Nå klarer jeg ikke å slappe av lengre, jeg tenker på alle de fine damene han må treffe stadig vekk og alle "tilbud" han må få. Jeg bekymrer meg for å komme i tabloider også ( vil påpeke at vi begge bor i utlandet ).. Så jeg vet ikke om jeg er klar for noe sånn som dette? Er jo langt ifra perfekt, hva ser han i meg ??
Gjest Skrevet 28. desember 2009 #2 Skrevet 28. desember 2009 Finnes det noen perfekte her i verden da? Ikke tenk på hva han har av penger osv, men tenk på HAN... Det var jo selve personen du begynte å like, ikke for tingene han har eller om han er kjent.
Anonym bruker Skrevet 28. desember 2009 #4 Skrevet 28. desember 2009 Ikke noe å få komplekser for det vel! Han liker deg best, sammenliknet med de andre han møter. Det er jo et kjempekompliment! Det var vel din jordnærhet han falt for da. Ikke skrem han bort med å opptre så teit da.. Guts på jente, er det true love så er det vel bare å gi gass!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå