Gå til innhold

Våken, VåKeN, VÅKEN.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Æsj....

 

Er så lei av å ikke få sove. Ligger å vrir og vender på meg hele tiden, ligget sånn siden jeg la meg i går kveld, men nå klarte jeg ikke mer.

 

Hadde mange vonde tak i magen i går på dagen og utover kvelden som varte i 30-40 sek, men stoppet opp. Har ikke skjedd noe etter jeg la meg, og er helt rolig nå...men allikevel skal jeg ikke få sove....argh

 

Tiden går jo sååååå tregt da ;o/

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja vet korse det er.

Kjenner æ e kjempesliten.Men klare ikke å få såve så godt for tiden.

Godt æ e sykemeldt å kan såve på dagtid når æ har muligheten.

Skrevet

Har jo bare 3 dager igjen til termin, så er i perm men får sjelden mulighet til å sove på dagen nå i juleferien med hele huset fult av barn.

 

Og i dag skal mannen tilbake på jobb også, så da kan ikke jeg bare legge meg å sove når barna er her. Litt slitsomt ja. Vet det kommer til å bli bedre når lillegutt kommer ;o)

Blir jo sikkert nattevåk da, men søvnen kommer til å bli bedre når jeg først sover....gleder meg ;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...