Anonym bruker Skrevet 20. desember 2009 #1 Skrevet 20. desember 2009 Det vil min samboer, men jeg eeeelsker å sitte oppe etter at alle har lagt seg å nyte stillheten, og få roen i kroppen. Men han skjønner ikke dette og tror jeg gjør det fordi jeg ikke vil sovne med han og at jeg ikke elsker han (han kommer med det kortet hver gang han ikke får viljen sin).
Anonym bruker Skrevet 20. desember 2009 #2 Skrevet 20. desember 2009 Har det som deg. Jeg liker også å slappe av litt foran tv eller pc etter at ungene har lagt seg. Det er stille ca halv ti, og da liker min samboer å legge seg. han skal lese bok på senga. Ender ofte opp med at han allerede har sovet en time før jeg tusler til sengs. Er svært sjeldent at vi legger oss samtidig.
lissiliz❤tassen❤lillesøster Skrevet 20. desember 2009 #3 Skrevet 20. desember 2009 ja legger oss likt.
Anonym bruker Skrevet 20. desember 2009 #4 Skrevet 20. desember 2009 Ja min og legger seg tidlig. Av og til kl 9 allerede. Legger meg med han av og til da, men er sjelden. Skal ikke tidlig opp og liker å sitte oppe til 1. er bortskjemt med to unger som liker å sove lenge;)
Anonym bruker Skrevet 20. desember 2009 #5 Skrevet 20. desember 2009 Vi legger oss samtidig, gir hverandre en orgasme og sovner sammen. Vært sammen i tre år. Jeg syns det er viktig for forholdet å legge seg sammen, vi har alle de fortrolige viktige samtalene i sengaa om kvelden når vi har lagt oss.
Mammaen til Isak Skrevet 20. desember 2009 #6 Skrevet 20. desember 2009 Jeg har en mann som sovner før hodet treffer puta... Han nevner innimellom at det er kjedelig legge seg aleine, men sier nå at ha har begynt å skjønne poenget mitt med at jeg blir liggende aleine å glo i taket.. Han legger seg gjerne 22.30 når han skal på jobb, da har han gjespet en times tid først.. Hvis vi legger oss samtidig sovner han som regel mens jeg pusser tenner.. Jeg er ikke trøtt før rundt tolv,ett så å ligge å glo i senga i fler timer er jeg ikke intr i... ) Men ja det hender jeg legger meg først, da rekker vi å prate eller kose litt.. Kanskje ti min.. haha ) Murmeldyr den gubben altså
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå