Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #1 Skrevet 19. desember 2009 Alltid lurt på dette, Hvorfor vil de bli brunere? Dersom jeg hadde vært mørkhudet ville jeg kost meg med at jeg ikke trengte å sole meg, og så ville jeg badet og spist is istednenfor å ligge strak ut for å få litt farge på den hvite kroppen min.
Gjest Skrevet 19. desember 2009 #2 Skrevet 19. desember 2009 Hvorfor soler hvite seg? Alltid lurt på dette, Hvorfor vil de bli brunere? Selv om jeg er hvit koser jeg meg med at jeg ikke trenger å sole meg, og jeg bader og spiser is istedetfor å ligge strak ut for å få litt farge på den hvite kroppen min.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #3 Skrevet 19. desember 2009 Brune tåler jo bedre å nyte solvarmen uten å skifte farge, og med mindre fare for kreft. Hvorfor soler hvite seg? Er de så missunnelige på naturlig brune at de bare MÅ få litt farge på sin hvite kropp?
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #4 Skrevet 19. desember 2009 jeg soler meg for å bli brun.(er hvit).Avslappende!! hvorfor brune soler seg? de liker vel å slappe av i sola:=)
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #5 Skrevet 19. desember 2009 Også mørkhudede liker vel å nyte sol og varme på stranda. De trenger også D-vitaminer. Tåpelig spørsmål.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #6 Skrevet 19. desember 2009 Du mener det blir det samme som at folk med krøller tar permanent?
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #7 Skrevet 19. desember 2009 Fordi at vi har mere urenslig hud og med sol så er det letteere for oss å holde den ren jeg er Afrikansk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå