Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #1 Skrevet 19. desember 2009 Hvor kan jeg få kjøp meg fake pelsvest? De jeg finner er bare sånne korte!jeg vi gjerne ha en som er litt lengere,som ikke slutter midt på ryggen.. Noen som vet om noen steder der de selger noen fine?
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #2 Skrevet 19. desember 2009 Hvorfor er det plutselig blitt så in med pels igjen???? Det har jo vært mer eller mindre uakseptabelt i mange år, men nå selges disse vestene/skjerfene over alt, og "alle" går med dem? Er de fake? Ser jo ekte ut.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #3 Skrevet 19. desember 2009 Ja..de er fake.Skal du ha ekte må du for det meste i pelsforetninger.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #5 Skrevet 19. desember 2009 Jeg har en helt super en som jeg har kjøpt på Floyd. Slutter rett over baken:-)
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #7 Skrevet 19. desember 2009 jeg kan informere om at man ikke må i pelsforretning for å kjøpe ekte pelsvester,vet om hvetfall 3 butikker her i tønsberg som selger ekte pelsvester av kanin og saueskinn. Er eier av en del av de selv,ser ikke problemet med pels jeg.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2009 #8 Skrevet 19. desember 2009 Jupiter ved youngstorget(om den fortsatt er der) har floyd. tror også det er en egen floydbutikk, men er ikke sikker på hvor. De har nettside, floyd.no med oversikt over butikker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå