Gjest Sekretøsa Skrevet 18. desember 2009 #1 Skrevet 18. desember 2009 Har hatt krampefølelse på baksiden av låret, som stråler ned helt til leggen. Har hatt det i hele dag, og det er helt grusomt vondt... er verst når jeg står og går, ikke vondt når jeg sitter, men nå ligger jeg på magen i sofaen og det stråler ordentlig ned i leggen... noen som aner hva det er??
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 18. desember 2009 #4 Skrevet 18. desember 2009 Du har gått mye i uvante sko, trent, stått vondt etc. Muskelen i låret er stiv og kramper seg derfor lett. Går over i morgen.
Gjest Sekretøsa Skrevet 19. desember 2009 #5 Skrevet 19. desember 2009 Har ikke gått mye i uvante sko (Bruker bare ecco-sandaler på jobb) har ikke trent, vondt står jeg støtt, ingen god arb.sitausjon bestandig. Har IKKE gått over, det gjør fortsatt vondt ) Men takk for forslaget )
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 19. desember 2009 #6 Skrevet 19. desember 2009 Kramper du fortsatt? Tren litt og tøy når du er varm. Hender jeg har sånne dager men det er som regel etter at jeg har trent hardt (type ble litt kvalm under veis)
Gjest Sekretøsa Skrevet 19. desember 2009 #7 Skrevet 19. desember 2009 Ja, det kramper her... Jeg har ikke trent på et par mnd pga en vond nakke som har satt meg ut av spill, så det er ikke sånn at jeg har løpt noe maraton i det siste )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå