Gå til innhold

Æ ælske Talk Radio Europe


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dere var alt for treige, nevvah majnd.

Gjest cunning stunts
Skrevet

Sorry, da, måtte fortelle eventyr på norsk til julerompa først.

Jeg hater trøndermaul.

Hører du på Utenlandssendinga fra Norge også? Det redda livet mitt en syk vinter i et dumt land.

Skrevet

Jeg hørte på Nrk nettradioen da jeg var utplassert alene på Kanariøyene over en lengre periode for ganske akkurat tre år siden. Jeg var forresten der da jeg kom over Bim.

 

De på denne radioen er monkey bananas alle sammen, eller hvertfall nesten alle. Han som har the morning show frem til ti er morsom, men det er mange nutters i løpet av dagen og.

 

The morning show anbefales.

 

Kameraten vår, som ble singel forrige uke eller uka før, bruker nå hele dagen på å høre på dem og ringe inn. Han er ganske morsom selv så det er gøy å høre på, han har en slags "jeg SKAL ordbinde en radiomann!"-greie for tiden og i dag hørte vi ham flere ganger da vi kjørte rundt i industriområdet - som forresten er en egen verden, for å leite etter varer.

Gjest cunning stunts
Skrevet

Det er bedre enn å laste porno og drikke øl og klø seg på magen, i hvert fall.

Skrevet

Man trenger ikke laste ned porno i Spania veit du, her får du det trykt nedover ørene. De fleste kanaler sender voksenmoro etter midnatt, en natt hadde jeg og herren-i-hus sovna til en helt vanlig film på soverommet og den TV'n vi hadde da hadde en slags innebygd funksjon at den skrudde seg selv av 60 minutter etter at filmen var ferdig og den hadde stått på blå skjerm. Den kunne også finne på å skru over til vanlig TV. Det gjorde den, den natta, og volumet på den kanalen (lokalTV som er helt uskyldig i løpet av dagen) var FORBANNA HØYT.

 

Vi lå altså og sov, også plutselig kom det DET pulebråket, begge to våkna i sjokk og med forskrekkede ansikter, jeg ble faktisk dritredd og tenkte "Hva FAEN skjer her?" og det tok noen sekunder før vi skjønte hva det var.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...